Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dakeyras

Jeansy dla faceta - jaka marka?

Polecane posty

Gość dakeyras

Witam dziewczyny, mam do Was prośbę o pomoc. Jakie marki jeansów najbardziej lubicie u facetów? Dodam, że mam 23 lata, aktualnie kończę studia i zaczynam regularnie pracować, także weźcie to przy swoich propozycjach. Bo nie będę np. nosił spodni z, jakto określała moja nauczycielka geografii, "koszem na jaja" ;) Z góry wielkie dzieki za pomoc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeesuuuu.......ale Wy macie problemy każde jeansy na każdym tyłku wyglądają inaczej i nie ma co sie sugerować jakimiś radami. idź do sklepu, poprzymierzaj i wybierz te, które najlepiej na Tobie leżą:-) ekspedientki w takich sklepach są bardzo miłe i pomocne i napewno powiedzą Ci, w których wyglądasz NAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem firma jako taka
nie ma znaczenia, ale ładne, klasyczne fasony spodni mają Wrangler i Levis. Natomiast Americanos czy Lee często proponują właśnie coś z "koszem na jaja":) Tak samo Diesel, jezeli chodzi o drozsze spodnie. Ja jestem kobitka i odkryłam niedawno dzinsy LeeCooper, w których rewelacyjnie wygląda mój cooper;) Jakściowo są bardzo, bardzo dobre, nie wiem, czy męskie modele tez tak świetnie wygladaja jeśli o coopry chodzi, ale dżinsy są bardzo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość levis
Lubię Levisy u facetów ale to zależy od modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dakeyras
Oczywiście, mam świadomość, że przede wszystkim trzeba dobrać spodnie do swojego tyłka ;). Dlatego spodnie kupuję tylko jak jestem na zakupach z jakąś koleżanką :D. Ale chciałem poznać Wasze opinie na temat marek, bo mam dość małe rozeznanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem firma jako taka
Aha, nie wiem, jak inne dziewczyny, ale ja NIGDY nie zwracam uwago na tyłek obcych facetów, także dla mnie facet w dżinsach to facet w dzinsach. Byle tylko nie były zbyt obcisłe, bo to nie za ładnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość levis
Nie słucham rad ekspedientek po prostu mój mąż chodzi w Levisach ja wolę LEE i Wranglera(to chyba to samo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do moim zdaniem firma jako taka jeśli kupujesz w sklepach z takimi ekspedientkami jak opisujesz, to fakt -lepiej sie o nic nie pytać. widać masz pecha. mi ani razu nie zdarzyła mi się taka sytuacja jaką opisujesz powiem więcej - ostatnio dziewczyny ( nie żadne młode siksy, tylko fajne babeczki) świetnie mi doradziły i jestem szczęśliwą posiadaczką spodenek, w których wyglądam szałowo:-D nie wrzucaj wszystkich do jednego kotła:-P jeśli sprzedawcą nie jest właściciel sklepu, to w 90% doradztwo jest jak najbardziej obiektywne:-) (przynajmniej u mnie tak to wygląda) pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusty facet i puste panienki..
idziesz ciućmoku do sklepu, przymierzasz i kupujesz to co pasuje/podoba Ci się, a czy to będą Lee, Levisy czy inne Wranglery nie ma akurat żadnego znaczenia. No chyba że panienka rozkłada nogi jak widzi metkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dakeyras
Nie znasz nikogo wypowiadającego się w tym temacie, więc zachowaj proszę swoje opinie dla siebie. Jeśli wszystkich tak szybko bezpodstawnie oceniasz, to musisz być wyjątkowo samotny/samotna i starasz się w ten sposób leczyć swoje kompleksy. Tylko czy to Ci faktycznie pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem firma jako taka
Kupuję w normalnych sklepach, najczęsciej w Arkadii, GM lub w CH Targówek. Ale w żadnym sklepie nie lubię słuchąc ekspedientek, bo mam własny gust i własne oczy. Aha, co do spodni- jeszcze jedna rzecz jest bardzo wazna: żeby spodnie miały odpowiednią długość. Jak się tarzaja po ziemi, zwłaszcza w zimie to porazka. Jak są za krótkie też niedobrze. Muszą opadać na buty, ale unosic się ok. 1cm nad ziemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem firma jako taka
No akurat metka nie jest ważna, ale każda z tych marek robi inne modele dżinsów. A jeżeli ktoś chce proste, mało udziwnione, to najprędzej je znajdzie w Levisie i Wranglerze. Tez mi niespotykane marki...:o Jakby ktos rozkładał nogi dla tych metek, to by chyba się na śmierć zahetał:o Poza tym ja się dla nikogo nie rozkładam, więc idź już soać, bo jutro szkoła:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dakeyras jestes gejem
czy tylko jaja Ci urwało? a opinie sobie wyrabiam czytając tak mądre posty jak Twoje i koleżanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimbus podjedzie o 7
:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusty facet dobrze gada:-D spodnie muszą dobrze leżeć i tyle:-P niestety znam takie panny, które patrzą na metki😭 to dopiero jest porażka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dakeyras
Dobra, po tej wypowiedzi już widać wyraźnie, że jesteś małolatem, który leczy swoje kompleksy w internecie. Twoja sprawa, nie będę ci psuł tej zabawy. Także jak Ci to sprawia frajdę, to pisz co chcesz, a ja po prostu oleję twoje odpowiedzi. PS. "Lubię" takich internetowych fajterów, którzy będąc anonimowi są strasznie odważni, a jakby mieli komuś takie teksty w twarz powiedzieć, to by skulili ogon i uciekali gdzie pieprz rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten małolat ma jaja a nie
nasrane we łbie jak Ty:) Wie jak kupić spodnie i gdzie:) Osobiście niestety nie mam możliwości Ci tego powiedzieć w twarz, a szkoda... nie lubię ciućmoków i pseudofacetów, a może Ty ten tego... no... metroseksualny jesteś i nogi jeszcze depilujesz?:D Cóż... kompleksy... możemy się umówić i o nich pogadać, wyskoczymy gdzieś na kawę i wspólne zakupy, doradzisz mi jakie bokserki kupić bo czasami mam wrażenie że tyłek niezbyt zgrabnie, w niektórych modelach wygląda:P Buahahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dakeyras
A może chciałbyś na macie sprawdzić jaki ze mnie "ciućmok"? Ciekawy jestem jaki byś wtedy był mocny w gębie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehe.........
dobreeeeeeeeeeeeeeeee :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze 3 lata maty na oczy nie
widziałem ale chyba jeszcze wiedziałbym jak się na niej poruszać;) ale zaraz po pójdziemy po te bokserki i na kawę, obiecaj no... obiecaj...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×