Zaloguj si臋, aby obserwowa膰
Obserwuj膮cy
0
zimnoooooooooo
Przez
Go艣膰 zimnooooooooooooo, w Dyskusja og贸lna
-
Popularne
-
Sezon grillowy, a ja mieszkam w bardzo "lemingowskim" mie艣cie, gdzie pe艂owce zawsze wygrywaj膮... Ale s艂ucham pogadanek somsiad贸w na grillu zza p艂otu...
Przez +RC+, w 呕ycie uczuciowe
- 9 odpowiedzi
- 64 wy艣wietle艅
-
Nerwica faktycznie nie dzia艂a na przegl膮darce z w艂膮czonym tor. Wi臋c sobie tam nie popisze z laptopa. A jak tu dostane bana, to konta te偶 chyba nie za艂o偶e, bo pewnie mi si臋 nie b臋dzie chcia艂o :D
Przez Owsicki2, w 呕ycie uczuciowe
- 126 odpowiedzi
- 852 wy艣wietle艅
-
