Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shiba

prosze o pomoc bankowca

Polecane posty

czy ktos moze mi udzielic informacji dlaczego bank odmowil mi kredytu.mam 20 lat umoweo prace na 2 lata .nie mam zadnych zobowiazan wobec bakow i nikogo .jest to moj 1 kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na decyzję o przyznanie kredytu składa się wiele rzeczy o które pytają nas w banku np wykształcenie, posiadanie telefonu stacjonarnego, stan cywilny itd. Przypuszczam że przyczyną może być młody wiek. jeśli mogę coś poradzić to zapytaj o kredyt w banku w którym masz konto i gdzie wpływa pensja. Jeśli nie masz to proponuję to zmienić. Nie powinno być problemu z załatwieniem kredytu jesli ma sie konto z przelewem pensji (średnio wystarczy od 3-6 miesięcy posiadania konta żeby móc ubiegac sie o kredyt) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia77
Napewno odpadłaś poprzez scoring, napisz mi skąd jesteś może coś Ci doradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia77
Napisałam do Ciebie maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moimpo
moze jestes w BIKu??? pewnie wiek lun inne zobowiazania za duze, banki nie mowia dlaczego nie chce udzielic kredytu, widocznie wg banku nie jestes wyplacalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmm...
różne banki na różne rzeczy zwracają uwagę.. jeśli nie dostałaś kredytu w jednym banku to nie znaczy, że nie dostaniesz go w drugim.. w bankach różnie liczona jest zdolność kredytowa.. może np. masz za małą pensję.. co mogę Ci doradzić, to nie denerwować się na bank, bo oni to mają już ustalone i nie ma wyjątków.. tak jest i już.. nic się z tym nie da zrobić.. wyjściem jest pójście do innego banku, ale najpierw radziłabym się zastanowić, czy ten kredyt jest rzeczywiście aż tak potrzebny..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmm...
aha i nikt Ci tu konkretnie nie powie, czemu kredytu nie dostałaś, bo to jest niemożliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jA 19
czytajac to co napisalas to zapewne byl za dlugi okres kredytowania w stosunku do czasu zatrudnienia:) powaznie mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
a mi sie wydaje ze tu chodzi ze masz podpisana umowe na dwa lata bo moja kolezanka ma obecnie 23 lata z 1,5 roku temu wziela kredyt na 30 lat na zakup mieszkania wiec wiek az tak chyba duzej roli nie gra. a umowe o prace ma na czas nieokreślony. Jeszcze jedna sprawa moze byc to ze być moze masz za male zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankowiec111
Dla Banku jestes malo wiarygodna osoba bo wlasnie nigdy nie bralas kredeytu i nie masz historii kredytowej:) Pierwszy kredyt wez w Banku gdzie masz konto i stale wplywy , jesli tam bedziesz miala problem to przejdz sie do mbanku oni po sprawdzeniu Towjego miejsca pracy udziela Ci kredyt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×