Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
przeniesienie

CZY TO MOZLIWE ZEBY TAK SZYBKO BYŁY OBJAWY

Polecane posty

[03.11] 09:42 pytajacaaaa Nie uważam ze jestem w ciązy nie planuje dziecka ale gdybym zaszła w ciąze nie załamałabym sie z tego powodu.(chodzi mi o to ze nie boje sie tego panicznie ze zajde w ciąże). Od 5 dni jest mi tak nie dobrze ze nie wiem co ze sobą zrobić temperature mam normalną to raczej nie zatrucie pokarmowe bo trwa to za długo nie ma stanu zapalnego wiec nie grypa. Juz pierwszego dnia po stosunku strasznie zaczął mnie drażnic jajnik tzn czułam to ze go mam (nigdy wczesniej mi się to nie zdazyło) poza tym stosunki zaczeły mi sprawiac lekki ból taki jak zaraz po okresie kiedy ma sie takie dzinwe odczucie wytarcia. Wydaje mi sie ze nie jest mozliwe zeby miec takie objawy 5 dni po stosunku (wyliczyłam ze był to okres płodny) ale ja juz nie daje rady z tmyi mdłosciami juz nie wiem co robic chodze poprostu po scianach i ten bol a jajniku jest przerazajacy [03.11] 10:18 wiesz co ciążę najlepiej sprawdzic testem albo badaniem krwi betaHCG, a nie pytaniami na kafe [03.11] 10:19 taa moze byc urojona [03.11] 11:04 Hiena To ze stosunki zaczely ci sprawiac bol nie ma nic a nic wspolnego z ew. ciaza. Po prostu kochalas sie w dni, kiedy juz nie mialas sluzu plodnego. Moze do tego za krotka gra wstepna? Jesli masz duze mdlosci, to byc moze masz grype zoladkowa! Albo jakies zatrucie pokarmowe, badz poczatek innej choroby. Jesli to juz trwa od 5 dni, to ja bym poszla na twoim miejscu do lekarza. Nie sadze, zebys od razu po zaplodnieniu miala takie wysokie stezenie progesteronu, zeby pojawily sie mdlosci. Do tego trzeba dodac, ze najwiecej progesteronu ma sie zwykle tydzien po owulacji, kiedy to przecietnie nastepuje zagniezdzenie sie zaplodnionego jajeczka. Nie sadze, zeby twoja zagniezdzilo sie dzien po zaplodnieniu... Idz do lekarza rodzinnego i niech cie skieruje na badania- moze to wyrostek albo cos innego (jelita, nerki?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×