Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnieszka85

szukam dobrego fryzjera w łodzi

Polecane posty

Polecam salon fryzjerski na ul Kilińskiego 120 pracują na holenderskich kosmetykach KEUNE .Ja chodze tam do pani Anety jestem bardzo zadowolona pracują tam sami profesionaliści . Na wizyte można umawiać sie telefonicznie tel 0426306681 spróbuj a będziesz zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
nietety ja też szukam... ale mam kilka namiarów: Marcin u "Stanisława" na Narutowicza Magda lub Gosia na Piotrkowskiej39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szłyszałam ze salon u Stanisława jest przereklamowany,nie liczą sie z klientkami tylko mają swoje wizje ,ale sama nie miałam odwagi spróbować .Do odwarznych swiat nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włosy to moja pasja
Jeśli ktoś nadal jest zainteresowany dobrym fryzjerem, solidnym efektem w rozsadnej cenie to polecam mojego fryzjera Panią Wiole http://worldgorger12345.wix.com/wiolafryzjerka#!promocje/c23d3 chodze tam od 2 lat i jestem bardzo zadowolona Mloda ale niezwykle utalentowana dziewczyna, fachowo obcina farbuje i modeluje wlosy a przy tym jest tak niesamowicie miła ze az nie chce sie wychodzic Swietna fryzura, relax oraz atmosfera jakiej nie znajdziecie nigdzie indziej Goraco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×