Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

222ania222

Piotrków Tryb. Tomaszów Maz......ten topic jest prawidłowy

Polecane posty

Cześć!!! Piotrków Tryb. Tomaszów Maz. Łódź, Bełchatów, Częstochowa i z okolic wymienionych miast!!!! Zapraszam!!!! Zakładając ten topic przez pomyłkę wpisałam zły nick za co wszystkich przepraszam i proszę o przeniesienie się na ten prawidłowy topic. Milla 21🌼 Z innej planety🌼 Pomagier🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę:D Rodzinną miejscowość koło Piotrkowa opuściłam dwa lata temu wyszłam za mąż i mieszkam obecnie koło Zawiercia na wsi. Jestem zadowolona, gdyż mam swój własny dom, dawniej mieszkałam w bloku na 4 piętrze i szczerze powiem mieszkanie w bloku mnie dusiło. Z Piotrkowem i okolicami Piotrkowa mam miłe wspomnienia szkoła w Tomaszowie wagary w Łodzi....ale było super!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się jakoś nie chce ruszyć swojego tyłka z Piotrkowa;) Praca--->dom---->znajomi...w sumie te 3 rzeczy mnie napędzają :P Kiedyś chciałem się wyrwać do większego miasta, ale to było kiedyś i dawno mi to przeszło :D Mieszkam chyba w samiutkim centrum, przy Urzędzie miejskim ;) A co do Zawiercia.....też mam tam rodzine:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie chciałam się wyprowadzać, ale miałam już dość bloków a nigdzie w okolicach nie było wioski w której chciałabym zamieszkać. Pozatym cóż nie robi się dla miłości.....:) Pomagier byłam w Piotrkowie dwa tyg.temu miałam sprawy do załatwienia w inwest banku:D Jestem z innej planety a może nadzejdzie taki czas, że się wyprowadzisz..nic nie wiadomo...??? Bardzo tęsknię za Piotrkowem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnalazlam Was :) Mieszkam 15 km od Piotrkowa Tryb. na trasie Piotrkow-Koluszki. Cale moje dotychczasowe zycie zwiazane jest z tym miastem. Tu chodzilam do liceum, teraz studiuję, od dziecka przyjezdzalam do lekarza :P I tak mi zostalo :) 222ania222---> czesto przejezdzam przez Zawiercie :) Ehhh, jaki ten swiat maly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla 21 Tak to prawda świat jest mały.... Hallo piotrków ja nie znam tego Pana:O Wcinam bigos chętnie poczęstuje:P mmmnnniiiiaaaammm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×