Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciapson

Zapraszam do dyskusji- malutki biuscik

Polecane posty

A ja mam 18 lat i maly biuscik 75A i sie tego nie wstydze... wkoncu:) Zaakceptowalam siebie taka jaka jestem:) I moj Misiek ktory ma 20 lat uwaza ze sa, cytuje: \"slodziutkie, wspaniale, idealne\":) Mimo ze jego byle mialy o wiele wiekszy biust...:( Poczatkowo mnie to martwilo, bo balam sie ze mnie bedzie porownywal lub cos, ale tak niebylo:) Mowi, ze nie zwraca uwagi na wielkosc! Ale to nie znaczy, ze ma malego:P Ma duzego:P Sprawdzilam:) Od poczatku mu sie podobaly, zarowno one jak i ja:) Wiec dziewczyny biust do przodu i nie zalamywac sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Hehehe zgadzam się prawie we wszystkim co napisałaś:D oprócz wieku chłopaka, bo mój ma 18:D i tego, że jego byłe miały większe, bo w sumie to poważniejszych byłych nie miał:) POZDRO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojciu
ja mam wiekszy biust 110B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P:P:P tio nie tak :P:P:P chodzlo mi o to, ze ktos moze pomyslec ze moj Misiek ma kompleks \"malego\" dlatego, ze gustuje w malych piersiach :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmój chłopak tez gstował w
małych biustach, zwłaszcza w moim, ale juz go koło mnie nie ma😭 PS. i nie odszedł do żadnej laski z wilkiem biustem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio sa tez wspaniali faceci na tym swiecie:) tacy ktorzy potrafia nas dowartosciowac:) mimo, ze przez cale zycie wytykali mnie palcami:) bo mialam mikro biuscik:) a teraz mam te docinki w dupie, mimo ze nadal czesto slycsze w szkole lub na basenie:P ze decha lub cos... ale co mnie to:) ciesze sie, ze moj Misiek go akceptuje, a co wazniejsze JA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy macie z tym malym biustem???????? czy o wartosci kobiety swiadczyjej biust??? wezcie sie zastanowcie.... mysle, ze dojrzaly, konkretny facet nie zwraca uwagi na wielkosc biustu kobiety, ktora sobie wybiera... no chyba ze jest to jakis dupek i chodzi mu tylko o zaliczenie kolejnej panienki, ale to inna kwestia, dupki tez sie zdarzaja, ale nie warto sie nimi przejmowac. z moich doswiadczen wynika, ze biust nie jest najwazniejszy! kobiety z malym biustem - spijcie spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powielę się kolejny raz.....każda kochana przeze mnie kobieta jest kochana w całości bez względu na wady i zalety............... zacytuje Maanam \"nie pytaj za co Cię kocham bo kocha się za nic\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coheed thanx:) ten topik jest dla dziewczyn aby zrozumialy ze nie tylko wyglad sie liczy... a osobowosc nad wszystkim goruje:) wazne jest uczucie:) buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie
cohed podpisuje sie pod tym co napisales, jak kocha sie to calosc a nie czesc, a jesli chodzi o biust ja zawsze powtarzam sobie, aktoreczki tez sa super laseczki maja super piersi az by chcialo sie je przeleciec, ale doskonale wiem, ze to nie jest mozliwe i tego sie trzymam, moja dziewczyna jest moja cala i nie wazne wlasciwie jak wyglada oczywiscie sa pewne normy, nie lubie otylych dziewczyn, przewaznie dlatego, ze sa chore a nie dlatego ze cos do nich mam, ale podobno seks z takimi dupeczkami jest super lepszy niz z chudziakami, ale chudziakow to ja tez nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejku jejku
ja tez jestem posiadaczka malego biustu co wpedzalo mnie swego czasu w kompleksy.ale z drugiej strony jestem malutka kobietka(155cm wzrostu)i to po prostu do mnie pasuje.moj cudowny chlopak (ok.2m wzrostu!)uwielbia malutkie kobietki i mowi ze moje cycuszki sa idealne bo fajnie mieszcza mu sie w dloni:)i to jest cudowne,pozbylam sie idiotycznych kompleksow.a przy okazji zawsze znajduje fajne staniczki dla siebie a moja siostra ktora ma duzy piekny biust ma z tym problem.pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna prawda jest taka
ze maly jest do kitu :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam jestes do kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 19 małe biusty są piękne!!!\'małe jest piekne\'\' bo jak jest zaduży to zabrzytki i w wielu zeczach pszeszkadza a jak jest mały tak jak np. mój to jest sexy mój chłopak ma 19 lat mówi ze on woli małe bo są ładniejsze i wcale nienosze wkładek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssss
a ja mam hm 75B, nawet 80 B zalezy od stanika, a jeden 75A i wex tu babo zrozum:P moj facet ma 23 lata a ja 18, doswiadczony w lozku, ja poczatkujaca, uwielbia moje piersi, kiedy pisze co we mnie lubi zawsze wspomina "jedrne piersi" lubi je za caloksztalt, za to ze sa jedrne, uwielbia mnie draznic, sutki moje, i na to patrzy a nie na wieokosc, wazne ze sa milutkie i tyle. Powoli zaczynam mu wierzyc ze naprawde kocha moj biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem....
.... MAŁE JEST PIĘKNE.... pozdrawiam :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy autorka niejako sugeruje ze przy duzym biuscie faceci moga miec wiekszego penisa ? czyli teza bylaby taka, ze wielkosc biustu jest odwrotnie proporcjonalna do sily wzwodu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coapson
tworek zle skumales:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldy100
ja rowniez cenie to co niwielki inaczej male jest piekne a biuscik malutki jest ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×