Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Viki03

zawód- stylistka, wizażystka, projektantka

Polecane posty

Gość gość
Powiem Wam tak, ze ja skończyłam Studium Dziewulskich. To jest 2 letnia nauka, po której masz juz taka wiedze ze spokojnie mozesz szukac odpowiedniej dla siebie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodzi ludzie jednak sie coraz czesciej dokształcają. Ja teraz tez poszłam sobie jeszcze dodatkowo do Cosinusa na kosmetykę. Tez chce mieć wszechstronna wiedze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z koleżanką kończyłam kosmetykę I powiem Wam, ze juz po roku udało sie nam oczywiscie do spółki otworzyć w naszym miasteczku mały salon kosmetyczny. Wiec nie trzeba tak naprawde nie wiadomo jakich studiów kończyc zeby robić to co sie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinkowwwa
Co do Studium Dziewulskich to w sumie to taka dosyc znana szkoła chociazby w stolicy,nie wiem nawet czy kiedys nie ogladałam jakiegoś programu o niej.Te wszystkie stylistki,wizazystki wychodza własnie z tej szkoły.I tak przyszło mi do głowy,ze w sumie mogłabyś pomyslec wlasnie o niej. Maja teraz nową siedzibę i naprawde bardzo profesjonalnie wyposażone pracownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfredina
Co do Dziewulskich to Ja ich prace głównie kojarzę z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Charakteryzacje ich wykładowców i absolwentów są rewelacyjne. Nic dziwnego, że wielu z nich pracuje u najlepszych w USA. Zresztą sami możecie zobaczyć i prace na FB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelia
Przyznam ,że często śledzę ich poczynania na Fb i bardzo mnie się podoba to co robią. Sama rozważam kontynuacje nauki w takiej szkole, ale na razie brak mi funduszy :/ Słyszałam też że ich absolwenci pracują dla sławnych gwiazd w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedrina
Przyznam ,że kobiety coraz bardziej o siebie dbają, a rozwój nowych kierunków sztuki generuje miejsca pracy i popyt na takie wykształcenie. Uważam, że szkoła Dziewulskich jest bardzo dobra i prestiżowa, a naukę zawsze lepiej kontynuować u takich specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salonka5
Szkoła Dziewulskich, to jedno z najlepszych rozwiązań jeśli chodzi o naukę i zdobycie wiedzy u najlepszych jeśli chodzi o stylizacje. Jestem jak najbardziej za takimi studiami,kiedy możemy poprzez taki kierunek spełnić swoje marzenia zawodowe w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmeralda55
W naszym kraju brakuje takich właśnie szkół, a ta jest wyjątkowa , znana na arenie międzynarodowej, wykładają w niej znani nauczyciele wiec i potem nie ma się co dziwić ze dyplom ukończenia tego studium tak się liczy. Zresztą osoby z mega talentem artystycznym na pewno do takiej pracy się nadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jumla
Dla osób utalentowanych artystycznie ta szkoła to jedna z lepszych opcji, na zawód i pracę. Nie sądzę, aby w dzisiejszych czasach było zapotrzebowanie na malarstwo czy rzeźbę, a taki kierunek jak efekty specjalne- to coś zupełnie innego co łączy wszystko razem i daje spełnienie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie ten zawód jest już trochę przereklamowany. Co trzecia kobieta chce być stylistką, a to sprawia, że mamy już ich nadmiar. W dodatku raczej ciężko się przez to wybić, nie mówiąc już o tym, by być w stanie się z tego utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glista5
Myślę że o wiele więcej się nauczysz, a na pewno zdobędziesz fajne kontakty niż na takim kursie godzinnym.Zwłaszcza ze Dziewulscy to renomowana szkoła. Polecam, ze względu tez na nową, większą siedzibę i fajne, profesjonalne pracownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumka
Co do tej szkoły , to tutaj macie link- http://www.dziewulscy.pl/ Jeśli na poważnie o niej myślicie to Wam się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iletka
Śledziłam opinie na ich temat w necie. Moja koleżanka bardzo napaliła się na tą szkołę. Mnie bardzo spodobały się pewne historie dziewczyn, które po tej szkole zrobiły ogromna karierę w USA :) Ja jestem za tym aby ona tam kontynuowała swoją naukę :) Talent posiada i to bardzo duży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pami0
Jeśli masz pasję i chęci to śmiało polecam Dziewulskich. Wiadomo, jeśli Tobie się nie będzie chciało i będziesz miała na celu tylko zarobek, to kariery Ci nie zapewnią ale jeśli jest to coś co lubisz i czujesz to zdecydowanie jest to najlepszy wybór w naszym kraju ;) Z tego co słyszałam na Charakteryzację, Wizaż i Stylizację w tym roku tłumy były a to musi o czymś świadczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizekgh
oj kusi mnie Charakteryzacja u Dziewulskich. Jak finansowo dobrze pójdzie to może w następnym naborze spróbuję :) Mam tylko nadzieję, że mnie przyjmą hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi92l
Jeżeli ktoś chciałby zostać wizażystką, to oprócz wykształcenia kosmetycznego warto pomyśleć o jakiś dodatkowych kursach wizażu lub stażu. Jak wiadomo w szkole nie nauczą tego aż tak dobrze. Proszę o tym poczytać http://www.darkus.pl/znakomity-kurs-wizazu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOVA Centrum Edukacyjne Katowice Interesuje Cię wizaż i kosmetyka? Nie czekaj! Już dziś zwiększ swoje kwalifikacje i nabierz nowe umiejętności! Technik Usług Kosmetycznych trwa 2 lata i jest bezpłatny. Wizażystka/Stylistka trwa rok i jest teraz za jedyne 119zł miesięcznie. Zapewniamy wszystkie materiały na zajęcia. Współpracujemy z takimi firmami jak Bielenda, Pierre Rene i Apis. Mamy ograniczona liczbę miejsc, więc serdecznie zapraszamy do sekretariatu NOVA na ul. 3 Maja 26. W razie jakikolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerami: 32 253 90 60, 534 099 129.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomożemy Ci zawodowo! U nas rekrutacja trwa cały rok! Wystarczy 1 rok by zostać specjalistą ! Nie wymagana matura. TOP kierunki: Asystent nauczyciela przedszkola, dekorator wnętrz, instruktor fitness, filolog języka nowożytnego, grafik komputerowy multimediów, instruktor terapii uzależnień, rejestratorka medyczna, specjalista ds dietetyki, wizażystka/ stylistka, technik elektryk i wiele wiele innych! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, Zielona Góra,mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Robiłam szkolenie w Lukomades w Gliwicach bo bardzo chciałam nauczyć się robić rzęsy. Kurs bardzo fajnie przeprowadzają, jest bardzo dużo zajęć praktycznych i bardzo dobrych mają szkoleniowców. Jak dla mnie zajęcia bardzo dobrze zorganizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Laskowik

W zasadzie nie da się jednym słowem opisać zawodu stylistki, za to można poczytać jakie warto mieć predyspozycje by podjąć się tego zawodu wege-mena.pl myślę że może okazać się ciekawą lekturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×