Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kangurek

NOCNIK -kiedy?

Polecane posty

Mój synek ma 14 miesiecy wiem że jeszcze za wcześnie na nauke siedzenia na nocniku.Ale ciekawi mnie kiedy Wy drogie mamy zaczeliście uczyć swoje pociechy i z jakim skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja probowalam co jakis czas;) chyba jak mial kolo 18 miesiecy pierwszy raz psrobowalam i nic. jak mial 2latka i 3 mc znow proba- i nic. Kuba iei wolal i nie przeszkadzalo mu ze mam mokro. Sukces w wieku 2 lat i 6 mc. Teraz juz od kilku miesiecy chodzi bez pieluchy. zdarza mu sie popuscic- ale to chyba normalne u dziecka;) pieluszke zakladam tylko na noc. nie zaluje ze tak pozno zaczal robic na nocnik- bo wiem ze zrobil to swiadomie,ze w wieku 2 lat i 6 mc dojrzal do tego. sa dzieci ktore wolaja w wieku 1 roczku(podobno ja tak robilam;) ) ale nie uznaje metody nauki na sile. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek też niedługo będzie miał 14m-cy,sadzam go czasami zeby się nie bał nocniczka,ale z nauką jeszcze poczekam bo z racji doświadczenia ze starszą córką wiem ,że nic na siłe:) Znajoma Ty już niedługo masz termin ,życzę szybkiego porodu i zdrowego malucha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajoma-szczęśliwego i bezbolesnego rozwiązania :) Też uważam że nie ma się co spieszyć,myśle że chyba zaczne jak synek będize miał półtora roku-takie oswajanie się. Chciałam sie dowiedzieć jaka jest miej więcej granica sadzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kangurek- moim zdaniem nie ma co zmuszac do siedzenia na nocniku. jesli nawet synek zacznie robic siku po tym jak go posadzisz ale nie bedzie wolal(np. bedzie robil w majteczki siku i nie bedzie mu to przeszkadzac) to znaczy ze jeszcze nie jego czas. moj kuba nauczyl sie robic w nocnik od kolezanki z piaskownicy;) dziewczynka chodzila juz bez pieluszki(niecale 2 latka miala) i babcia ja chwalila strasznie. kuba widzial jak chodzi na trawke robic siku!!! kuba obserwowal tak 2 dni na trzeci dzien zdjelam mu pieluche i tak sie zaczelo siusianie do nocnika. A niedawno nasza sasiadka(dziewczynka 2 lata) nauczyla sie robic siusiu na nocnik od kuby. przychodzi do nas bawic sie. podgladala jak kuba robi na nocnik i po kilku takich wizytach ona tez zaczela :D chrzesnica mojego meza miala rok jak wolala, ja podobno mialam tez roczek. ale dziecko ktore ma 3,5 roczku a nadal nie wola to moim zdaniem przesada. wydaje mi sie ze 3 latek powiniemn wyczuwac juz swoje potrzeby. ale nie jestem specjalista i wszystko pisze z doswiadczenia i obserwacji pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha;) kangurek dzieki:) bezbolesno moze i bedzie bo mam cc ale polog- bleee - juz raz to przechodzilam i jakos nadal sie boje tego co bedzie po cc Ale ciesze sie ze to prawie juz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annii
moja córeczka zaczęła być sadzana na nocnik jak tylko zaczęła sprawnie siedzieć - ok. 8 miesiąca. Oczywiście na początku była to forma zabawy, nie zmuszałam jej do niczego, chciałam ją tylko oswoić. Skutek był taki, ze w wieku 1,5 roku sama woła siku i pożegnaliśmy się z pieluchami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajoma-będize dobrze z tym połogiem :) ja też jestem po cc i powiem że połóg bardzo dobrze wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam w wieku dwóch lat, ale mały średnio dał się przekonać. Dopiero kiedy sprezentowałam mu grający nocnik całkiem przekonał się do samodzielnego siusiania. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Jeżeli chcesz dokonać zakupu to skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena, sprawdzisz ceny produktów w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×