Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorka-b

trójkąt

Polecane posty

Gość o fuuuuuj
ok juuz koniec i tak ani ja ciebie ani ty mnie nie namowisz, bezsensu takie pisanie ja swoje ty swoje, kazdy ma swoja racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona739747549
w sumie to twoja sprawa,ale pamietaj ze po wszytskim raczej nie bedziesz dobrze sie z tym czula,a zwlaszcza wtedy gdy za kazdym razem kiedy spojrzysz na meza ukarze ci sie obraz jego i twojej przyjaciolki razem.dla mnie na pewno nie bylo by to przyjemne.a pozatym moze to zniszczyc wasze wiezi, bedziesz ,miala do niego zal i odsuniesz sie od niego,a on nie bedzie wiedzial o co chodzi(bo przecież to tylko facet ) bedzie twierdzil ze pzreciez sie zgodzilas na to.prawdopodobnie rozpadnie sie twoja przyjaźn ,gdyż poczujesz ise zdradzona przez przyjaciólke(przez meza tez).wiec zastanow sie czy warto dla chwili przyjemnosci poswiecic tak wiele,bo wkoncu nie kazdemu jest dane zaznac milosci i przyjaźni,a tobie bylo wiec powinnas tego nie psuc i cieszyc sie tym co masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey mam ochote na trojkat z moim facetem niesamowita ochote na seks z kobieta i z nim, ogolnie ostanio mam ochote na kobiety ale on chyba nie jest zdecydowany boi sie ze mnie utraci a ja powiedzialam ze to bedzie bez jakichkolwiek wyrzutów. Proponuje mu druga kobiete a on sie boi ze z nia odejde. Bardzo go kocham i jesli naprawde nie bedzie chcial to nie zrobie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×