Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duża srala

wolna erekcja

Polecane posty

Gość duża srala

Przyzwycajona do tego, ze jak sie całowałam juz z byłym to on juz był gotowy..i podniecony..i erekcja mu nie malała podczas pieszczot mnie;) jestem bardzo zaskoczona, ze teraz jestem z kimś innym, kto tak nie reaguje... Dziwnie sie czuje z tym, czy to mężczyzny nie podnieca, jak podnieca sie kobieta..podczas..np minetki..czy innych poczynań?, ze zeby mu stanął (ze tak powiem prosto) to musze..ze tak powiem wziąść często "sprawy" w swoje ręce albo usteczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bele co go nie rusza......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża srala
prawde powidziawszy myślę (nie tylko ja), ze jestem dośc atrakcyja i generalnie nie mam wiekszych zachamowań w łóżku, czesto to ja wychodze z inicjatywą..zaznacze, ze jesteśmy ze soba k 3 miesięcy, wiec dość krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża srala
..tak myślę, ze moze to psychika..kurcze młodzi jesteśmy (k 25), zdrowi...czuje sie mało pociągająca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwi cie to ze nikt nie
pisze na twoim topiku ? :o nie jestes za błyskotliwa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża srala
jak to nikt? Ty napisałes :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża srala
bardzo smieszne :P..promienny uśmiech to ja mam :-D generalnie nie mozna mi w sumie niczego zazucić... ojoj.to dla mnie poważna sprawa..prosze wypowiedziac sie szczerze i na temat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam takiego co nie mógł skonczyć :P cóz , było do kitu pomimo moich starań. nie podniecałąm go poprostu , on mnie w tej sytuacji szybko przestał kręcić. Skończyłam ten romans po miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz miewasz romanse
mężatka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża srala
ale wiesz..wydaje mi sie ze w sumie to on sie we mnie zakochuje,wiec w zasadzie wszystko powinno byc dobrze... i własnie mnie dziwi to, że np ja chce sie pokochac...np po miłosci francuskiej..a tu..jeszcze jego trzeba przygotowac...i po prostu jest to dla mnie coś nowego i sie przejmuje. Czy to jest normalne, ze mężczyzna, któremu naprawde zalezy na mnie (udowania to w wielu strafach zycia), nie ma pełnej erekcji kiedy ja juz kipie z podniecenia.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mi też sie wydawało ze tamten facet jest we mnie zakochany i podobam mu sie. Byłam nim zauroczona czyli nie widziałam tego ze miał mnie gdzies , nie podobałam mu sie , był ze mną bo nic lepszego mu się nie trafilo, a ta którą chcial była moją bliską kolezanka ( która nie była nim zainteresowana ) Niestety oczęta otworzyły mi się po miesiącu. Czasami tkwimy w związkach z róznych powodów, ale cos takiego nas zdradza. Powinno dać ci to do myslenia Moj mąż wystarczy ze czasem na mnie spojrzy a ja się robie mokra i goracą i odwrotnie . Widzę jak działaja na niego moje niektóre miny i gesty, nie wspominając o dotyku do a teraz miewasz romanse nie miewam. Mąz to moj jedyny romans i jedyny facet którego nigdy nie zdradziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis tam facet
to jest cos dziwnego Jestem facetem i mialem klka partnerek Zauwazylem ze jest to niezalezne ode mnie bo mam rowna ochote na kazda z ktora sie spotykam ale sa takie ze mam erekcje z niektorymi a z innymi mam mniejsza Zauwazylem ze im kobieta jest bardziej narajana wyposzczona i bardzo mi sie podoba to wowczas nastawiam sie podswiadomie na to ze jej dobrze dogodze a ten na dole zaczyna "stroic fochy" W innym ukladzie gdy partnerka jest bardziej bierna Czasami sama pomaga sobie z "dojsciem" ten na dole stoi jak drag ze chialby jej rozerawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katakata
Wlasnie ze jest to ciekawy temat.Osobiscie mysle,ze facet slabo sie podnieca.Moze tak juz ma. Ktos pisal tez ,ze facet robiac minetke nie mial wzwodu.W mlodym wieku to jest cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża srala
..no własnie mi tez się wydaje coś nie tak... do mężatki - rzecz w tym,że dokładnie wiem o czym piszesz, bo tak miałam w swoim długim poprzednim związku...i teraz brakuje mi tego tu... Kurcze..juz sama nie wiem co mam mysleć, niby wiem, że mu sie podobam, ale czasem w takich chwilach (dodaje, że nie musze jakoś długo go dopieszczać, żeby był gotowy...ale jednak...) czuje sie...mało pociągająca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jet Li
facecie to nie sa roboty wyjezdzajace z hali montazowej wy kretynki !!!! u was tez jedna ma orgazm lechtaczkowy , druga go nie ma , jedna ma punkt G druga go nie ma ... itd. jezu jakie wy jestescie tepe az leb mnie z rana rozbolal musze sobie 2 kawe zrobic na rozwolnienie bo tego sie nie da sluchac normalnie a wy wezcie sie lepiej za jakas robote , nie wiem dzieci do szkoly wyprawcie, pouczcie sie, obiad ugotujcie facetowi wierzcie mi ze tez inaczej na was spojrzy . p.s trzeba bylo sie o seksie dowiadywac z innych zrodel niz kafeteria, gazeta Wamp i inicjacji seksualnej w piwnicy z nawalonym 15 latkiem na worku kartofli to moze dzisiaj by bie bylo takich debilnych problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jet Li ja wiem ze facet to nie robot Mojemu tez sie czasem zdarza jak jest zmęczony ze nie moze , nie ma ochoty , ale to są sporadyczne wypadki. Zazwyczaj go podniecam i to bardzo mocno ;) I odwrotnie Oczywiste ze związek powinnien byc oparty na przyjazni , szacunku i miłosci ale cementować to wszytsko powinnien dobry seks. Moze jestem dziwna ale dla mnie odpada związek bez seksu lub z kiepskim seksem. Na samym seksie zwiazek tez nie ma szans na przetrwanie , ale tak to juz jest ze potrzebujemy sie czuc kochane , szanowane i POŻĄDANE . Tak sie swiat kręci od setek lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża srala
podpisuje sie obiema rekami pod mężatką :) Jet LI - przecież ja tez rozumiem , że nie wszystko musi byc zawsze na dotknięcie ręki ;) ale nie musisz tak na nas najeżdzać od razu..Nie miałam takich przypadków nigdy wcześniej, dlatego zadałam pytanie na forum. To żle? Wcale sie nie edukowałam tu, ani poprzez inne media zniekształcające i ubarwiające sytuacje, tylko albo z książek albo z życia... Czyli nie musze sie przejmować, że w tym wieku, z takim młodym stażem zwiazkowym jest tak a nie inaczej? :) ..a kawka może być dobrym rozwiązaniem przy takiej pogodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lump z kuala
Wolna elekcja to wybór monarchy nie przestrzegający zasad sukcesji dynastycznej. Na elekcji szlachta głosowała województwami w obecności posłów, którzy zanosili jej głosy do senatu: wybór króla ogłaszał marszałek, mianował natomiast prymas. Pierwsza wolna elekcja w Polsce odbyła się w roku 1573 we wsi Kamion pod Warszawą. Później ustalono stałe miejsce, w którym odbywała się elekcja, była to wieś Wola pod Warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża srala
..jak to dobrze, że zauwazyłeś różnicę miedzy "erekcję" a "elekcją" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lump z kuala
o kurczę, faktycznie pomyłka :-o a tak przy okazji - mi tam staje bardzo szybko, ale tylko jak widzę faceta, bo jestem gejem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża srala
:) gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża srala
swoją droga jak bym była homo, to bym takich dylematów nie miała :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29-latek
hm, a ze mna to jest tak, ze bardzo czesto mam erekcje, wystarczy ze dotkne moja kobietke, nawet jak jest ubrana, zazwyczaj mi staje. W seksie roznie - na przyklad jak jej lize cipke to mi NIGDY nie stoi choc to przeciez jest podniecajace. W "glowie" jestem podniecony, ale penis ... grzecznie lezy :) Dziwne. Ale jak juz ja wylize, ma orgazm itp. to wystarczy by wziela do buzi i od razu mi juz mocno staje. Podczas minetki jednak - nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża srala
o to ciekawe..w sumie podobnie jest u mnie..hmmm Bo tak sie martwiłam troche, a przeciez Jego sie nie zapytam wprost dlaczego tak jest... Jesli ktos ma jeszcze jakieś doświadczenia albo przemyslenia, to proszę pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do duza srala
widocznie jestes pasztet i masz celulit ..Wiekszosci facetom nie trzeba nawet sie rozbierać do naga by stał ..Wystarczy pokazac udo ,czy zalozyc cos obcislego i juz im stoji ..JAk kobieta jest seksowna i całkiem naga to niemal tryskają..Sa tak podnieceni...Widocznie jestes malo pociągająca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super gostek
przy mnie nawet nie musi byc laski, na sama mysl o niej mi staje a co dopiero przy niej, ona sie boi do ust wziac bo nigdy nie wie co ja czeka :) czasem wystarczy ze dotknie i mi tryska, raz sie jej dostalo to teraz uwaza na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża srala
..ale o to chodzi..ze kurcze..laseczka jestem raczej zgrabna, szczupła, pupa to mój duzy atut :)..kurcze już sama nie wiem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super gostek
no to moze go po prostu nie podniecasz, spojrz mu gleboko w oczy i go zapros wzrokiem do lozka, wiesz jakim takim zalotnym, mrugnij do niego, zrob taka minke zeby mu po prostu szczena opadla, jezyczkiem go zaprosc troche pomrucz no nie wiem, rob jak uwazasz, wyzwol w sobie lwice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxe
no to sie wypnij ..Uderz go tyłkiem w twarz ..Moze masz ciało ,ale zero seksapilu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxe
no to sie wypnij ..Uderz go tyłkiem w twarz ..Moze masz ciało ,ale zero seksapilu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×