Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duża srala

wolna erekcja

Polecane posty

Gość wolna elekcja
ja mam co tydzien wolna elekcje, zapraszam 100 dziewic do swojego zamku i mam wolna elekcje, ale jak juz jestem po wolnej elekcji i jak mam pelna erekcje to az 3 dziewice zalapia sie na to wolna elekcje, a inne na pewno dostana ode mnie darmowe elekcje, tfu chcialem powiedziec lekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxe
dolkładnie kobiety mysla ,ze pokazą tyłek i juz bedzie zawsze facet gotowy bo ma słbosc do ciała ..Jesli to nie działa pokaż mu inwencji ,ze masz ochote wycisnac z niego wszystkie soki..Jakis striptease itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża srala
niesądze, choć może... :( kurcze chyba doła załapie i juz sie w ogóle nie będe się do niego zabierać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża srala
..ale rzecz w tym , że ja naprawde wykazuje inicjatywe..nie mam oporów przed eksperymentowaniem w łózku..i w sumie po prostu lubie seks... Może Ona tak po prostu ma i tyle? ale to i tak dziwne dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esea
twoj facet ma problemy seksualne ..Kazdy normalny czlonek ma wzwod na widok gołej kobiety..Wcale nie musi go dotknac zeby stał ..Wystarzy ,ze bedzie goła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża srala
a jak Mu pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolna elekcja
a moze on po prostu jest chory, wez no zrob wolna elekcje i znajdz sobie zdrowego osobnika, a moze go po prostu kreca laski wiesz takie z filmow modelki aktorki z duzymi piersami wysokie i szczuple i z pieknymi twarzami, moze za duzo sie naogladal panienek w necie i tylko takie topowe suczki go podniecaja na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...mimi...
a może chłopak sie stresuje, chce Cie zadowolic..i mu tak zalezy...ze o sobie zapomina? :) Z drugiej strony jak mu szybko staje, jak "go" weżmiesz w obroty, to moze nie jest zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...mimi...
..a juz sama nie wiem... Może po prostu tak ma..Tragedii w sumie nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katakata
Tu raczej mamy z przypadkiem ,ze facet tak szybko sie nie podnieca.Nie jest napalencem.Nie wiem ,jak to wrozy na przyszlosc.Mozliwe ,ze kiedys bedziesz sie udzielala w topicu ..kto tez zyje bez ssksu czy innym podobnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża srala
ojoj..nie strasz mnie mam spory temperament i nie wyobrazam sobie życia bez seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam myślę że...
...na samym początku waszego zycia seksualnego, gdzie hormony buzują i jak piszesz jesteście młodzi, to powinien byc zwarty i gotowy. Co to za pobudzanie rączką czy lodzik? Sama perspektywa seksu z Tobą powinna go pobudzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża srala
..i juz nikt nic nie doda? ..proszę..to ważne do mnie...miec obiektywne opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 52 lata
dziwią mnie niektóre wypowiedzi. Piszecie że dziewczyna musi być super piękna i zgrabna żeby facetowi stawał. Jakby tak było to te brzydsze wcale nie miały by facetów ani dzieci (chyba że wiatropylne). Ja z racji wieku... no daleko mi do typu Barbie, ale wystarczy, że przytulę się do męża i już gotowy (ja zresztą też). Nie sądzę, że ten problem bierze się z tego, że jak ktoś napisał autorka jest pasztetem i ma celulit - tym bardziej że ona pisze że jest atrakcyjna. Na pewno nie o wygląd tu chodzi. Może on ma bardzo małe potrzeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadochron
a moze on jest namiastka faceta, przyrodzenie owszem ma ale przede wszystkim do sikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetazak101
kazda tak mówi że jest dość atrakcyjna i w ogóle, a na prawdę to wygląda i się rusza jak krowa cielna, a później się dziwuje że facet nie ma erekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyszukałem dla siebie tabletek IQMAN.Może nie miałem jakiś wielkich problemów po prostu czasami miałem problem ze wzwodem.Teraz po tych tabletkach nie mam z tym najmniejszego problemu.Jest nawet lepiej niz było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×