Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

Temat Jaki kolor kozuszka wybrac???

Polecane posty

[06.11] 12:18 karinaaa l Chce sobie kupic kozuszek ekologiczny, mam do wyboru:jasny bez, ciemny bez i taki jakby stalowyz odcieniem jakby zieleni,poradzicie mi dziewczyny jaki kolor wybrac?nie jestem zdecydowana, a kozuszek podoba mi sie i nawet nie drogi, bo 150 zł(długosc pzred kolana) [06.11] 12:19 ja bym wybrała jasny ale dlatego, że taki do mnie pasuje. Ciebie nie znam więc nie wiem. [06.11] 12:20 listopadowy dół Jak wyglądasz ? Karnacja, włosy, oczy, typ urody, posiadane dodatki, buty, torebka, czapka, szalik, rękawiczki ... Jasny beż odradzam, szybko się paskudzić będzie [06.11] 12:20 małyLord Jaki kolor włosów i karnacji, co na głowie i na nogach. Przecież nie zrobisz z siebie pstrokatej choinki: każdy kawałek w innym kolorze! Lepiej grzeszyć i potem żałować; Niż żałować potem, że się nie grzeszyło [06.11] 12:23 karinaaa l włosy burgund(malowane), karnacja raczej jasna, oczy piwne, buty i rekawiczki czarne , dodam ze do twarzy mi raczej w ostrych kolorach, w bezu chyba nie zaciekawie wygladam, [06.11] 12:23 karinaaa l kiedys miałam na sobie taka marynarke jasy bardzo bez i znajoma mi powiedziała ze wygladam jak \'\'truporz\'\' [06.11] 12:27 Ekologiczny czyli nie może być z tworzywa SZTUCZNEGO !!! [06.11] 12:28 karinaaa l I jakos kusi mnie ten stalowy z odcieniem jakby zieleni a to dlatego ze zazwyczaj widze na ulicy kobiety w bezowych czy brazowych kozuszkach, a ten kolor stalowy nie jest moim zdaniem tak oklepany, jak sadzicie? a co do dodatkow-to raczej chyba dodatki dobiera sie do do reszty czyli kozuszka, wiec najpierw kozuszek a potem dodatki mysle.Bury mam czarne, wiec uniwersalne [06.11] 12:29 karinaaa l sorry- miało byc buty a nie \'\'bury\'\' ;( [06.11] 12:37 listopadowy dół No to masz odpowiedź [06.11] 12:39 karinaaa l ale chciałam zapytac Was o zdanie [06.11] 12:41 listopadowy dół My w tym chodzić nie będziemy Poza tym ja lepiej w ciemnym beżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×