Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaudunia15

MAM WIELKI PROBLEM! POMÓŻCIE !!!

Polecane posty

Gość klaudunia15

Jestem młoda. Mam cere trądzikową, ale bardzo suchą. Nie wiem czy mam używaż żeli i kremów odpowiednich do cery trądikowej czy do cery cuchej ( bardzo suchej poprostu suszaaaaa) Boję sie że jak bede używała kosmetyków do twarzy suchej to moja cera będzie tłusta będzie sie świeciła i zrobi się więcej krostek!Natomiast jeżeli bede uzywala kosmetykow do cery trądikowej to moja skora stanie sie maxymalnie sucha( pomijajac to że jest juz taka ;]). Jeżeli mam sucha cerę to nie moge nałozyc make-up`u bo takie skorki suche sa widoczne i to wygląda obżydliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudunia15
BŁAGAM POMÓŻCIE MI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOŻE KTOS MA PODOBNY PROBLEM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfd
spytaj sie na zrdowiu i urodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_lbn
Kup sobie jakis dobry krem nawilzający, bo nawilzanie to podstawa nawet przy cerze trądzikowej (sama taką mam , to juz mniej wiecej wiem jak o nia dbać..) , poza tym- kosmetyyki do cery wrażliwej :) dają dobre efekty.. Osibiscie jestem bardzo zadowolona z kosmetyków firmy Iwostin- dostaniesz ja w aptekach, niestety jest dośc droga, ale mozesz najpierw poprosic o próbki , zeby sprawdzic.. polecam krem na noc do cery tradzikowej i wrazliwej z kwasami, jest wydajny, wiec raz na pól roku mozna wydac te 30zł.. pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx_22
Ja radze ci przejsc na forum zdrowie i uroda i przeczytac sobie posy o oliwce HIPP Ja po przeczytaniu kupilam ja sobie i jestem bardzo zadowolona.Zapewniam ze ty tez bedziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, jeśli masz naprawdę spore problemy ze skórą, to po prostu idź do dermatologa...popytaj co możesz zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×