Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agatje

3 lata bezskutecznych starań o maleństwo, kto ze mną?

Polecane posty

Gość instruktorka
Moja droga niczego nie probuje niszczyc:) Tylko Wam bielmo z oczu zdjac.Bo juz zdazylyscie klapki nałozyc jak te konie ktore nic po bokach nie widza-byle do celu...nawet stratowac po drodze... Jak sie jedna z druga obudzi to sie okaze ze wszyscy wokol omijaja Was szerokim łukiem ale wiecie co mnie to jakos wcale nie zdziwi.No bo jak ktos ma takie podejscie-ze sie trzymac trzeba od ciezarnych i matek oraz dzieci z daleka no to "wszystkiego najlepszego"... Jak sie porozgladacie to na swiecie takich zbzikowanych niespelnionych mamusiek nie brak.Jakby swiat na tym sie tylko opieral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktorka
Ohhh smutasko po co ten sarkazm?:P Wiem ze nie za fajnie ze tu zajrzalam bo jakby to ujac mieszam szyki.Ale wiesz.....czasem potrzebny ktos z innym spojrzeniem -nie jest wtedy tendencyjnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego jesteś anty? Przecież tylko cie przywitałam. Ja się cieszę jak ktoś mi mówi dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
instruktorka-------->>>> dalej nie wiem o co ci chodzi? Rozumiem ze chcesz wszystkim przekazac ze są w wielkim błędzie a ty jako prawie Bóg (sama stwiedziłas ze ja juz dziecka nie dostanę- na szczęście nie ty o tym będziesz decydować) będziesz nam radzic co mamy robic ze swoim zyciem i jakie mamy miec podejście do zycia? Co w takim razie proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktorka
do Boga mi daleko...:Pi tez sie ciesze ze nie zadecyduje o Twoim miec czy nie miec. Zaproponowac moge tylko odrobine dystansu zwlaszcza do siebie. Moze jak sama uwierzysz ze swiat nie konczy sie tam gdzie myslisz to Cie spotka niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sek w tym że samym czekaniem nie da się wyleczyc schorzeń które juz istnieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcesz się przywitać trudno. Aneta, dobrze pamietasz chodzę do E.G. Dziewczyny ja też miałm kilkanaście razy słabą silną wolę i robiłam testy wcześniej. I jak przyjdzie co do czego to pewnie też nie wytrzymam.Hihi. E.C. odpoczywaj i śpij ile dusza zapragnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziewczyn, dajcie sobie spokój. Takie osoby jak instruktorka szukają wszędzie kłótni. Bądźmy mądrzejsze i nie dajmy się prowokować. Nie wiecie, że jak się nie zwraca uwagi na szczekającego psa to go to w końcu nudzi i się uspokaja? Niech się biedna wygada, pewnie z wszystkich innych topików już ją wyrzucili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Agatje masz rację. A tak na marginesie jak tam twoje psiaczki? Z tego co pamiętam jednego chcieliscie sobie zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktorka
niestety jestescie moje drogie w bledzie bo to tylko Wasz topik jakos tak podzialal na mnie:P.. Nie musze sie "wygadac" i nie jestem biedna-poki co i dzieki Bogu:P Z nikad mnie nie wyrzucali:)Jestescie pierwsze tak"miłe"-co dobrze o Was swiadczy moje drogie:) Niczego nie prowokuje ja poprostu z Wami rozmawiam -tylko temat Wam nieodpowiada wiec wywracacie kota ogonem.A moze psa.....:P Tak tak mały piesek w domku to prawie jak maly dzidzius.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbie czemu jesteś nachalna? Nie chcemy cię tu. Jak ktos nie chce mojego towarzystwa to sie nie narzucam. A moze masz jakis problem? To podziel się nim. Postaramy ci sie pomóc. Bo na razie to wrzucasz swoje trzy grosze tak ni z gruszki ni z pietruszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktorka
Ale nie musicie sie ze zlosci az czerwienic:P Nie bede Wam tu zycia uprzykszac.Mozecie sobie nadal trwac w tym marazmie i zakletym tancu...wszystkie. Zycie kolo noska tylko smignie nawet nie bedziecie wiedziec kiedy... Ale jak bedzie "ciekawie" jak z ta marchewka to moze zagladne:P:P..moze kilka takich "fajnych rad" jeszcze poczytam. Ciekawe swoja droga czy wy sie swoim lekarzom chwalicie o tym samoleczeniu.Dopychaniu witaminami do granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystralola
A może adopcja? czy byłas już na stronie www.nasz-bocian.pl? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktorka
nie nie moja droga Ty sobie nie umiesz pomoc a innym bys bardzo chciala .Pani doktor sie znalazla:D...tak tak pomagajcie sobie jedna drugiej...Milego "pomagania"!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie zdążyłaś się przywitać a już chcesz się żegnać? Jaka szkoda. Mimo wszystko życzę ci wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktorka
wiesz jak masz tesknic i ciagniesz temat to ja moge zostac...:P W sumie podoba mi sie:P:P No widzisz....nie umiesz sie powstrzymac ...a wystarczyloby "pa pa" nie??? No ale skoro ci sie podoba...i tak bardzo mnie tu chcesz:D Zapytaj tylko moze "przyjaciolki" czy moge? bo skoro nie kazdy moze to nie wiem....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo to już nie jestem sarkastyczna? Kochana wymiana zdań z tobą sprawia mi wiele uciechy. I chętnie porozmawiałabym nadal, tylko wypadałoby żebys sie przedstawiła, napisała coś o sobie, a nie tylko skakała do oczu. Kultura tego wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psiaki czują się super. Dobrze pamiętasz, chcieliśmy zostawić sobie jednego, ale zostawiliśmy dwa. Tak niesamowicie się do nich przywiązaliśmy, że nie mogliśmy sobie wyobrazić by je sprzedać. Mamy teraz mamę Mirę,jej jedyną córkę Mayę i pierworodnego o imieniu Ramses. Troche dziwne jak na psa, ale jak się go widzi to jest Ramses. żeby jednak nie wpakować się po raz kolejny w taką sytuację obydwie suczki Mirę i Mayę wysterylizujemy. Jak się przekonaliśmy sprzedwanie szczeniaczków to nic dla nas. Małe mają już prawie 4 miesiące. Nieco działają nam na nerwy, jak wieczorami szaleją w salonie, ale za to ile dostajemy w zamian! Nie spodziewałam się, że jestem w stanie tak się przywiązać do psów, jak do tych dwóch. Nie wyobrażam sobie życia bez tych dwóch małych szaleńców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatje, to tak jak my. Mamy suczkę podrzutka. Ma prawdopobobnie 8 miesiecy, ale szaleje jakby dalej miała 3.Jet taka wdzięczna psina. Nigdy nie sadziłam, ze pies może być taki \"usmiechnięty\". Trochę mi jej szkoda, że sie męczy w bloku, ale w przyszłym roku planujemy budowę domu i piesek bedzie miał gdzie szaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale własnie sie dowiedziałam, ze przynajmniej chlamydie mam wynik ujemny. Chociaż jedno z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, jezeli chodzi o tą kobitkę co próbowała namieszac w tym topiku, to niestety obawiam się ze to niektórym moderatorom sie bardzo nudzi, proponuje dla osób starających się i walczacych z niepłodnościa o przejscie na forum \"Nasz Bocian\", tam przynajmniej nikt nie bedzie bezkarnie obrażał wszystkich bo wymogiem jest rejestracja z podaniem maila zwrotnego, tak anonimowo sie wtryniac na siłę to kazdy moze, i to jest najwiekszy minus całej kafeterii, pozdrawiam wszystkie z was Tylko jedno pytanie do was, czy wasi męzowie czy partnerzy robili badanie nasienia z posiewem, chodzi mi o to ile sie czeka na wynik takiego badania, czy ktos z was moze wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bog Was pokara
i zadna nie zajdzie w ciaze....(ale w tym roku;) za to w pierwszej polowie 2007 Wrozka Matylda. P:s.Pamietajcie moje slowa!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co , głosujemy? Kto chce lecieć na \"Bociana\"? Jestem ZA, yola myślę też więc to 2. Kto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarejestrowałam sie pod nickiem \"yola13\" wiec łatwo, zgłosiłam do smietnika obraźliwe posty z tego topika, ale moderia ma to w d...., wiec śmiem twierdzic ze to im sie tak nudzi, niestety:(, zarejestrowałam sie dopiero co na \"Nasz Bocian\" nie pisałam jeszcze zadnych postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie dajmy się prowokować. Przecież tematy topików są po to, aby zaglądały do niego osoby z podobnymi problemami, a nie urwane z choinki. Nie dajmy się wykurzyć stąd, ale jeśli uważacie inaczej dla mnie nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie umiem poruszać się po tamtym forum. Jak się zarejestrować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ten regulamin na Bocianie jest troche dziwny, własnie go czytam, nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale oni oczekuja jakichs składek? Nie rozumiem co znaczy hasło ze każdy post kosztuje, rejestracja polega na tym ze wymyslasz sobie jakis nick, podajesz swojego maila, chyba jeszcze jakies dane i wysyłasz to, po chwili przychodzi do ciebie mail zwrotny z linkiem, w który musisz kliknąć w ciagu 24h zeby rejestrację doprowadzić do końca, ale tez mam problem z poruszaniem sie na tamtym forum, ale jest to chyba najwieksza skarbnica wiedzy w tematyce niepłodnosci, badań, klinik i lekarzy leczacych niepłodność, zeby czytac ich forum nie trzeba byc zarejestrowanym, ale wtedy nie mozesz nic pisać, a ciekawe czy mozna na kafeterii załozyć forum ukryte, czyli tylko dla tych co sie w nim zarejestruja podajac dane, wie ktos moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×