Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrób to jeszcze dziś

Nie masz pomysłu na...

Polecane posty

Gość zrób to jeszcze dziś

obiad, zrób to co robię dziś na obiad ja Prosty przepis: 10-15 ziemniaków średnich ser twarogowy tłusty ok 350g jajko 2 łyżki mąki Przepis ziemniaki ugotować w osolonej wodzie odcedzić przepuscić przez praskę, dodać ser przepuscić go też przez praskę lub utłuc, jajko wbić mieszać drewnianą łyżką dodać 2 łyżki mąki, sól ewentualnie pieprz, wymieszać , ugnieść, na stolnicy formować kluseczki( moga być tak jak kopytka, wałek pociąć ukośnie) gdys ie rozlatują dodać mąki wrzucić na osoloną wrzącą wodę można dodać do wody oleju Polecam pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z czym
to się je?czy polane tłuszczykiem?Proste i szybkie więc musze zrobić,ale co do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób to jeszcze dziś
ja polewam to albo skwareczkami z boczku lub sos na bazie mięsnej, dziś akurat zrobie sosik z wątróbek przepis 30g wątróbki cebula olej łyżka mąki pół kostki rosołowej cebulkę pokrajaną dusze na oleju, dodaje wątróbkę posypuje mąką, dodaje pół kostki rosołowej, chwile dusze dolewam pół szklanki wody i duesze ewentualnie można dodać ząbek czosnku albo zamiast cebuli pora w paski do tego podaje surówkę z marchwi: utarta marchew, łyżeczkę miękkiego masełka, szczypta cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie jak kończa się
pomysły to zazwyczaj jest rybka smazona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie dzisiaj barszcz biały z kiełabska jajeczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj dzisiejszy obiad
makaron puszka tunczyka pestki slonecznika ser bialy albo feta jak kto woli oregano, pieprz Gotujemy makaron, lekko zasmazamy na suchej patelni pestki slonecznika. ugotowany makaron wrzucamy na patelnie z lyzka oleju, dodajemy tunczyka, smazymy chwilke, dodajemy przyprawy i pestki slonecznika. wszystko podsmazamy minute ciagle mieszajac. Wywalamy na talerze i posypujemy serem :) Pyyyyyyyyyyszne i szybkie danie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksennnna
A ja zastanawiam się jak się robi nóżki wieprzowe znaczy ale nie mam pomysłu jak je przyżądzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankoooo
a tuńczyk z puszki ale jaki? właściwie trudno kupić smacznego tuńczyka w puszce co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z czym
bialy ser w ziemniakach i wątróbka?dziwne polączenie ale może smacze.Zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a z czym
dziwne połączenie ale naprawde pycha i zdrowe, wątróbka dlatego bo na niej dobry sosik a głównie o niego chodzi spróbuj nie pożałujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj dzisiejszy obiad
mi sie jeszcze nie zdarzylo kupic niedobrego tunczyka w puszce hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tunczyk
ale do dania ma być w oleju czy sosie własnym? jakiej firmy kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj dzisiejszy obiad
kupuje w oleju ale tunczyka oczywiscie zawsze odcedzam. Ostatnio kupuje tunczyka z firmy Laguna..bardzo smaczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidoranka
a ja mam pecha zaczełam robić pomidorówkę z makaronem otwieram lodówkę i przecieru brak, znowu trzeba się ubrać i do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzcie uważnie
do tuńczyka .Ostatnio chcąc zrobić sałatkę znalazłam muche w tuńczyku.Oczywiście w puszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autora postu
zrobilam te kluseczki sa mieciutkie i rozplywaja sie na jezyku polalam maslem dzieki jak kobitki bedziecie mieli fajny przepis to napiszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robię
dziś zrobię coś dla mojego mężczyzny Kabaczek lub Cukinię nadziewane ryżem Prosty przepis ! średni kabaczek lub cukinia] pół szklanki ryżu, mięso np karczek, papryka zielona, czosnek, olej bądź oliwa Cukinię obieram ze skóry, kraje na pół wydrążam nasiona, przyprawaim solą pieprzem papryką smaruje masłem odstawiam na 10 min Gotuję pół szklanki ryżu robię karczek w sosie( kraje mięsko, obsmażam paprykę w paski mięsko dodaje czosnektrochę kostki rosołowej bądź wegety mąki i śmietanki zalewam i dusze, sół pieprz) Ryż nakładam do półówek i polewam sosem, zapiekam On uwielbia jak jest dużo czosnku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATISONKA
czy ktoś lubi patisony? ja dziś robię obieram, kraje w cienke paaski(bez ziaren) optaczam w panierce ( jajo, bułka tarta+ przyprawy) smaże na oleju Naprawdę smaczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ten sam problem
a jak robicie mielone musze zrobic pierwszy raz w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole kotlet
mięso wieprzowo-wołowe mielę lub kupuję gotowca, dodaję namoczoną bułkę i podsmażoną cebulkę drobno pokrajaną, gniotę wszystko razem sół pieprz, formuje smażę na oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole kotlet
+ surowe jajo wbijam do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobietek
Co moge zrobić dziś na obiad dysponując tylko wędzoną rybą dorszem czy da się z tego zrobić jakieś danie obiadowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duch**8na
Jaką surówkę moge zrobić do kopytek i wołowiny w sosie pomidorowym.Bo j niemmpojecia. plis doradzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×