Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Święta Wincenta

Bielszczanki i Bielszczanie- wpisujcie się

Polecane posty

witajcie holky... jestem jestem!!! Wicia...morderstwo powiadasz? i dlaczego mnie to nie dziwi...dziwi mnie, ze dopiera za 44 lata...;) Marketa... takie skarpety tez by mi sie przydaly... ale najbardziej lubilam przekraczac granice w Cieszynie, zeby sobie marcepan kupic mmmmmmmmmm najlepszy!!! a teraz ide w kimono... no to siemano!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj !:) Paryżanka,dobrze,ze się odezwałaś.:) Piszesz,marcepan kupowałaś.........Chcesz sobie zrobić w domu?Sama?Podam Ci przepis,może Wincenta też skorzysta.:P Bierzesz: 500 g zmielonych migdałów(bez skórki) 340 g cukru 115 ml wody Podgrzać cukier z wodą,aż się rozpuści.Dodać migdały,gotować,aż masa przestanie przywierać do dna.Zdjąć z ognia,lekko przestudzić,wyrabiać na gładką masę(drewnianą łyżką).Przechowywać w foliowym woreczku. Zbliżają się święta,fajnie by mieć na nie,marcepany.No nie? Paryżanka,przyjeżdżasz na Boże Narodzenie lub Nowy Rok do Polski,czy zostajesz we Francji? Takich skarpet(które ja kupiłam)nie ma w Paryżu? Kruca,a ja Wincentę chcę wysłac do Paryża na zakupy........Po co,jak tam nawet takich skarpet nie ma......:D :D :D Dobrou noc Wincenta,napisz jak spędziłaś wieczór.:) Paryżanka,a Ty sprawdzałaś,ile lat Ci jeszcze zostało? Pa!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ robaczki :P Paryżanka, sprawdź sobie jak umrzesz bo podejrzewam, że za niedługo i to przez klątwę, którą ktoś na ciebie rzuci z twojego rodzinnego miasta :P Jak spędziłam wieczór to może nie napiszę, nie chcę was gorszyć :classic_cool: Szczególnie Kasiska, bo ona starszawa już jest i może nie przeżyć tego, że młodzi korzystają z życia :classic_cool: Tak, czasami oglądam \"Klan\" :O Boże jaki to jest głupi serial :O Ale można sie pośmiać, np z wiecznie obślinionego na widok młodych kobiet Jureczka i lekko niedorozwiniętego Rysia który \"jest siur\":D To akurat cytat jest :D W ogóle to oglądam za dużo seriali 😭 Jak jestem w domu wieczorem to masakra :O Muszę się tego oduczyć :O Jedyny, który oglądam z autentyczną przyjemnością, nie czując się zażenowana tym, że na to patrzę to \"Ekipa\" na Polsacie. Leci to w czwartki więc dziś :classic_cool: Makietę stadionu widziałam w Gazecie Wyborczej ale pewnie w necie też gdzieś będzie ;) Jak czytasz od początku to zobaczysz jak paryżanka jest niekoleżeńska i chciała mi odbić faceta, ale nie udało się jej bo przy moim uroku osobistym i seksapilu żadna nie ma szans :classic_cool: A takie skarpety też powinnam mieć bo zawsze mi zimno w stopy 😭 Więc spokojnie możesz je dla mnie zakupić i mi sprezentować np na Mikołaja :P No to miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewuchy dziewuchy... co se bede na necie sprawdzac, jak i kiedy umre...tys mi Wicia juz wszystko przepowiedziala przeca... i sie teraz stresowac bede!!! oj bidulko...faceta Ci chcialam odbic powiadasz??? paskudna stara jedza ze mnie... na stos!!! Zgorszyc mnie nie chcesz powiadasz? Jednak sie troszczysz o mnie troche malenka... Marketa;) takich skarpet, to tu za bardzo nie znajdziecie, bo tu takiej zimy, jak u nas nie ma... za przepis na marcepan bardzo dziekuje ale pewnie i tak mi nie wyjdzie taki, jak tam zawsze kupowalam...sprobuje, sprobuje... A na Boze Narodzenie owszem wybieramy sie do Bielska, choc na krociutko... licze na snieg... mroz...i duzo slonca!!! I w zadnym razie mi tu Wincenty nie wysylaj!!! Nara kobitki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty wredna małpo 😡 Nie chciałabyś mnie poznać? :P Może w osobistym spotkaniu trochę inteligencji byś ode mnie otrzymała :classic_cool: Śnieg i mróz to niech tam w Paryżu sobie jest, tu ma być cieplutko, żadnego śniegu i tak 0 stopni ;) A marcepan jest fe :O Jak możecie to jeść? 😭 Skoro będziesz w grudniu to ten stos niebawem zacznę układać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie juz tak nie nerwicuj... zeeeeeeeeen!!! toz wlasnie nadmiernej inteligencji sie obawiam!!! zarazliwe to chorobsko straszliwie, a ja sie rekami i nogami przed tym bronie!!! snieg w Paryzu!!! hehehehe ...dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na coś takiego mogę się zgodzić :P Śnieg spadnie dwa dni przed Wigilią a stopi się zaraz po Nowym Roku :classic_cool: Mam nadzieję, że mój postulat dotrze do odpowiednich instancji i w odpowiednim momencie zarówno zrzucą śnieg jak i zabiorą go sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia andrzejewicz
hej to ja gosia.mam nadzieje ze nie gniewacie sie ze sie wpisalam mimo ze juz w bielsku nie mieszkam a w wielkiej warszawie chce wam powiedzic ze juz nosze majtki i ze mam nowa przyjaciolke odkąd juz nie przyjaznie sie z agnieszka frytkowska spotykam sie teraz z edysia herbus mamy wiele wspolnych tematow i chodzimy razem po lumpeksach, jedyne co nas rozni to to ze edyta kupuje zółte sukieki a ja kombinezony ze stali POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam dzisiaj w prognozie pogody,że w Paryżu mają słońce,a u nas,co?Chmury,deszcz,a od jutra ma być śnieg.:O 14 listopada idę do Czech.Piszcie swój rozmiar skarpet,jeśli będą jeszcze,to Wam kupię.Później,będziemy myśleć,jak je dostarczyć do Was.:) Co to za niezrównoważona osoba się wpisała jako gosia andrzejewicz?:O Nie chce mi się dawać do usunięcia,jak Wam przeszkadza,to niech któraś poda.Jakiś leń ze mnie.:D Makiety stadionu w necie nie znalazłam.Później jeszcze poszukam. Nazdar🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zejdź z tego topiku i przestań robić błazna! Jeśli tego nie zrobisz,zgłoszę twój nick do zablokowania!A twoje posty do skasowania!Rozumiesz? Żegnam ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketa...🖐️ 🌼 nie przejmuj sie... poprostu ignoruj... moj nr to 37/38 i z gory dziekuje, moze mi sie uda z Wami spotkac w swieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ta prognoza pogody, to kity jakies...wlasnie wrocilismy do domu mokrzy jak szczury...niedawno zaczelo lac... a moze to slonicko, to na jutro zapowiadali? super by bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację,olać te wpisy.:P No,ja nie wiem,czy w święta będę w Cieszynie.:( Zobaczymy,jeszcze jest trochę czasu. A z ta pogodą,to rzeczywiście,coś głupoty gadają.U nas miał być niby jutro śnieg,a w wieczornej prognozie,gadali,że u nas(między innymi)będzie najmocniej lał deszcz.I bądź tu mądry.:O Ja za bardzo tę zimę nie wierzyłam,bo jeże jeszcze chodzą kolo domu,jeszcze nie poszły spać.A zwierzaki najlepiej wiedzą,co i jak. Dobrze,kończę pisać.Jutro sobie poczytam,o ile będzie,co.:D Dobrej nocy życzę,pa! ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ babska :P Makreta- znaj moje dobre ❤️- http://stadiony.net/project.php?p=71 Wczoraj znowu byłam się trochę polansować :P I nie oglądałam \"Klanu\" 😭 :P Dziś mamy pogodę z gatunku \"ujdzie\" więc nie wiem gdzie słyszałyście o tym deszczu? ;) Skarpety poproszę w rozmiarze 40 😭 I w jakieś ładne wzorki, najlepiej w renifery :classic_cool: Paryżanka piszesz- \"wróciliśmy\" czyli kto? Ty i kot? :P Bo już ustaliliśmy, że ta ściema o rzekomym posiadaniu mężczyzny sie wydała :P A czy wiecie, że byłam w lodziarni gdzie na ścianie wisi autograf Gosi Andrzejewicz? :P Nawet kiedyś ją na mieście spotkałam :classic_cool: Stała na przystanku i czekała na busa :D No ale wtedy jeszcze nie była gwiazdą światowego formatu :D I jechałam kiedyś pociągiem z Markiem Mostowiakiem i Marzeną- tą od ćpuna Sławka :classic_cool: Ale starajcie się udawać, że mi nie zazdrościcie choć wiem, że to trudne będzie :classic_cool: :P No to miłego dnia bździągwy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicia... a kto to ta Andrzejewicz i cala reszta... ja nie znaju!!! A ja ostatnio jadlam obiad z Polanskim w Deauville, a poza tym to Michaela Jacksona...przypadkiem w Disneylandzie tez dostrzeglam... ale co mi tam, zwyczajni ludzie som przeca...ino troche wiecej kasy ode mnie maja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz,gdzie ten deszcz?U nas pada!:O Ale,nic się nie martw,do Bielska też dojdzie.:D :D :D Dzięki za link do stadionu,dałam sobie do zakładek,później obejrzę sobie dokładnie,bo teraz będę robić obiad.:) Ja \"Klanu\"też nie oglądam na bieżąco,bo w tym czasie,oglądam\"Co ludzie powiedzą\".Oglądam powtórki \"Klanu\",chociaż z tym różnie bywa.:D Zdarza mi się zapomnieć .:( Co do skarpetek,to muszę Cię rozczarować.One nie są w norweskie motywy.One są tylko z norweskiej wełny.Robione z dwukolorowej nitki,białej i brązowej.Ale,chyba chodzi przede wszystkim,o to,żeby było ciepło.Nie wyglądają tragicznie.:D Tak,bardzo trudno mi zapanować nad uczuciem zazdrości,że widziałaś G.A. i jej autograf w lodziarni!:D :D :D A ci drudzy gdzie jechali,nie wiesz? W Cieszynie,co chwilę się spotyka,znanych ludzi.Gdybym miała się niezdrowo podniecać na widok jakiejś gwiazdki,to bym chyba już padła.:O O,gdybym spotkała np.taką panią M.Koterbską,to by było coś.:) śp.Jacka Lecha też bym mile widziała. Ale,niestety,ani jednej,ani drugiej osoby,nie dane mi było widzieć.:( A Golca widział ktoś?Paweł(chyba)mieszka w Bielsku,bo ten drugi został w Milówce.Łukasz ma imię? Moje koty siedzą w domu.Oznacza to,że niechybnie,przyjdzie mróz.Zresztą,gadał dzisiaj A.Orzech,że zbliża się front północny i będzie mróz.:O A teraz nad nami są strasznie czarny chmury.Nic dobrego z tego nie wyjdzie!:( Dobra,idę.Miłego dnia Wam życzę,pa!🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieg sypie i wiatr zacina,idzie zima,idzie zima! Ależ paskudna pogoda,szok!Ciekawe,ile tego śniegu napada....... W Bielsku jeszcze nie ma żadnych opadów?Nie chce mi się wierzyć.:O ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria Koterbska robi zakupy w tym samym sklepie spożywczym co ja więc często ją widuję :classic_cool: ps. wiesz, ze ten co grał Vujkovica w Klanie- tego co zaliczył mamę i córkę Lubicz to jej syn? ;) Niekoniecznie z tym deszczem masz rację ;) Wczoraj kolega mi pisał, że w Wadowicach o 16 było czarno i lało jak z cebra a w Bielsku pogoda była cały wieczór ładna :classic_cool: Nie wiem gdzie jechali, Marek wysiadł w Bielsku a Marzena jechała gdzieś dalej, pociąg był do Zwardonia więc może w góry ;) I nie jechali razem, żeby plotek nie było że to para :P Zresztą on podobno jest gejem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w51 dziekujemy za zaproszenie... Wicia...zaraz lukne na ta wasza Gosie ...a jak nie wierzysz w \"nas\" to trudno sie mowi, jakos przezyje!!! Marketa... jednak pogoda na Paryz sie sprawdzila, sloneczko mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×