Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama nie wiemmm

Pracowaliście w telemarketingu??

Polecane posty

Gość sama nie wiemmm

Pracowaliście w telemarketingu?? Praca polega na sprzedaży przez telefon materiałow biurowych do szkół. Podstawa wynagrodzenia 600 zł plus 5% prowizji. PRACOWAŁ ktos z was? w takiej firmie? Prosze o pomoc od jutra mam zaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiemmm
halo pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowałam i po 1 dniu chciało mi się wymiotować bo 8 godzin gadać to samo w kółko jest naprawdę męczące;/ a co dopiero miesiąc czy wiecej brrr ale tak czy siak życzę powodzenia ,napisz jak Ci poszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiemmm
pysiu dziękuje a jaki jaki mialas zarobek? Babka obiecuje mi obrót na 20000 tys. Ze sprzedazy map a moze samemu otworzyc cos takiego ?myslisz ,ze jest szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiemmm
halo moze ktos jeszcze plisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiemmm
kurcze nikt nic nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wytzymałam 2 miesiące i miałam gdzies na rękę ok.600 -800zł , prowizja od każdej sprzdanej umowy 5% ,ale nie bardzo to szło więc grosiki z prowizji miałam. 2.000 pewnie i da się wyciagnąć , jednak myślę ,że szanse są małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20tys
? chyba snisz. dziewczyno nie wiesz w takie bajki kase to moze na tym robia prezesi a nie telemarketerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nbie wiemmm
sorry dziewczyny miało być 2000 tyśnie 20000 tys. Wie ktoś coś jeszcze ? To nie jest praca telemarketerów tj. sprzedaż map i przyborów dydaktycznych . Baza danych jest gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Telemarketing to obecnie bardzo dynamicznie rozwijająca się branża, uważam więc że warto spróbować - samam zobaczysz jak Ci bedzie szło, a doświadczenia które zdobędziesz nikt Ci nie zabierze. Zawsze będziesz mogła potem przenieść się do firmy, gdzie będą lepsze warunki finansowe, albo produkt będzie Ci bardziej odpowiadał, albo będzie obsługa rozmów przychodzących. Praktycznie prawie każda branża inwestuje teraz w Call Center - albo tworząc własne (jak moja firma) albo outsourcingowo, więc dobry telemarketer z doświadczeniem, nie ma problemów ze znalezieniem pracy. Pozdrawiam i życzę powodzenia -- www.2be.pl - domeny, hosting; www.adweb.pl - agencja interaktywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ja
Hmm, musisz mieć do tego mocne nerwy. Jak słyszę, że ktoś dzwoni, żeby mi coś sprzedac, to nawet nie słucham do końca tylko mówię "Dziekuję" i odkładam słuchawkę. Czasami zdarza mi się też opieprzyć np. za telefon o 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie wiemm
a,ile zarabialiscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×