Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Proszę o opinie

Proszę o opinie- NOKIA 6103

Polecane posty

Gość Proszę o opinie

Poproszę o Waszę opinie na temat tego telefonu, jeśli go posiadacie albo kiedyś go używaliście. Mnie się podoba i wizualnie i jesli chodzi o funkcje też. Nie mam jakiś strasznie wygórowanych wymagań odnośnie telefonu komórkowego :) Powiedzcie jak wam się ten model spisuje, jakie ma wady. Z góry dziękuję! A tu jego zdjęcie, jeśli ktoś nie kojarzy: http://www.nokia.com.pl/nokia/telefony/modele/6103/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o opinie
Mam nadzieję, że jednak znajdzie się ktoś, kto ma pojęcie o nokii 6103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloszekdeszczowy
moj tata wlasnie wczoraj kupil sobie ten telefon i powiem ci ze mu zazdroszcze bo bardzo mi sie podoba. ma kamerke aparat i co fajne-radio.sluchaweczki sa w zestawie i naprawde fajnie slychac.jeszcze jak by mial mp3 to by (przynajmniej dla mnie bylo extra) ale radio tez jest super.takze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok - nie narzekam - pamięć trochę za mała - pościągnięciu kilku dzwonków niewiele pozostaje na zdjęcia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloszekdeszczowy
ale mysle ze w wiekszosci nokii jest taka mala pamiec.ja mam 6020 i tez nie moge zbyt wielu zdjec tam wrzucac ani dzwonkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka18
Gdy doskwiera Wam mała pamięć telefonów, przy zakupie następnego zwracajcie po prostu uwagę, czy telefon ma wejście na karty pamięci, albo czy pamięć wewnętrzna jest dostatecznie rozbudowana. Takie właściwości telefonu nie sprawiają, że jest on jakiś droższy czy coś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę o opinie
No i ostatecznie kupiłam nokie 6131 :) I jestem jak na razie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×