Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Barnaba

Co sądzicie o PiS?

Polecane posty

Gość stan desperacko poszukiwawczy
Dostałam na gg taki dowcip: Kwasniewski pokazał, jak nalezy rządzić Jaruzelski pokazał, jak nie nalezy rządzić' Wałęsa pokazał, że rządzić może każdy idiota Kaczyński pokazał, że ni ekażdy ... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aferra
Pomińmy takie rzeczy jak ogładę, zachowanie i charakter prezydentów, i tak nie maja wiele do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymajcie mnie boNieWytrzymam
aferra tego nie mozna pominac bo prezydent reprezentuje wszystkich Polakow i przy kaczce wszyscy mysla ze jestesmy jebnietym, nieokrzesanym narodem :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to pieprzcie wszyscy ten kraj, wierzcie że Olek Charkowski godniej reprezentował Polskę niż Kaczyński. Wyjeżdzajcie, plujcie, ziońcie tolerancją... jednym słowem - róbta co chceta. Cholera, taka fajowska była ta III RP. Prezio mógł mieć dziwaczne kontakty z największym polskim biznesmenem, mógł chlać na oficjalnej wizycie, żona mogła wysyłać prośby o pomoc do wojewodów na oficjalnym papierze - ale że media nic nie mówiły, to było wszystko OK. Przyszła IV RP i patrzcie - Kaczor ma paskudną żonę, nie umie się wysłowić, i jest faszystą. Naprawdę, nie widzicie kim był Kwaśniewski? Naprawdę, nie zauważacie, że Kaczyński jest profesorem, a Kwaśniewski nie miał magistra? Naprawdę, nie razi Was, ze na serio rozważano możliwość, by były prezydent był spikerem w programie o modzie? Nie czytujecie wywiadów z eks preziem, który skamle, że go zły Rumsfeld oszukał, zamiast wziąć na siebie odpowiedzialność? Oczywiście, że nie. Bo wasze ulubione media złego słowa przy wpadce Kwaśniewskiego nie powiedziały. Bo jakichś Charkowów (przykro mi, że się powtarzam, ale to skandal niebywały moim zdaniem) czepiały się jakieś oszołomy z prawicy. Ludzie! Przecież gdyby DZIŚ Kaczyński używał nacisków, żeby zatrzymać niewygodną dla siebie kasetę, zjedzonoby go z kościami. I byłoby, że kaczyzm, faszyzm, nietolerancja, ze co powie Europa, że budzą się potwory. Masłowska trzasnęłaby w degardianie artykuł, jak Polska zdziczała. A, prypominam, takie rzeczy działy się za \"europejskiego\" prezydenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiondz stefan brzeszczot
Gadasz jak typowy pisman. Obrazić innych bo myslą inaczej. Kwaśniewski.. tęsknię za nim :D mimo że czasem mnie bawił. Facet miał wygląd, godnie reprezentował kraj, znał języki, wyglądał jakoś. Widzisz, jak ktoś nie z pis to wg ciebie: ma wyjechać, pewnie pedał i cham do tego. Dziwaczne kontakty ? A teraz inaczej ? Sprawa skoku, sprawa doradzców prezia zabranych ze sobą z "warszawskiego stanowiska". Medal Jaruzelskiemu :D ujawnienie notatek, flaga Monago na limuzynie, czech na spotkaniu z rosjanami, irasiad itdddd.... I co mu z tego profesrowa skoro jest dziad i tyle. O wpadkach Kwasa było głośno - "ziemia kaliska" i Siwiec, kontakty z Kuną, Żaglem, Charków i libacja pod pomnikiem, Fundacja Kwaśniewskiej. Skąd to znam ? Z gazet, z TV tylko trzeba było czytać trochę, sprawy wypływały na bierząco. Ps. i dlaczeego jeśli kwas to taki przestępca to świętobliwy PIS nie wsadzi go do więzienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barnaba
Więc ponawiam pytanie: Kogo widzicie zamiast PIS? Co, nie ma kogo wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stan desperacko poszukiwawczy
Krab, ale jakakolwiek by władza nie była, zawsze będą wpadki i afery. Jesteśmy tylko ludźmi - oni też. Ale jednego na świecie nienawidzę: hipokryzji :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stan desperacko poszukiwawczy
Barnaba - taka smutna prawda :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiondz stefan brzeszczot
barnabo, ja czekam. Aż te stare pryki pamiętające czasy komuny i zajmujące się wyłącznie rozliczaniem przeszłości powymierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barnaba
To co? Może ten kamikadze do sejmu byłby dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stan desperacko poszukiwawczy
brzeszczot :D złego daibli nie biorą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymajcie mnie boNieWytrzymam
Barnaba ja juz sie wypowiedzialam w tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stan desperacko poszukiwawczy
Barnaba, a masz kandydata ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiondz stefan brzeszczot
dinozaury wymarły to i to qrestwo wymrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymajcie mnie boNieWytrzymam
ale ile to qrestwo smrodu po sobie zostawi :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stan desperacko poszukiwawczy
dinozaury żyły jeszcze w czasach ludzi - vide smok wawelski :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barnaba
Zbliżaja się wybory. To na kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dyskusji o naszej obecnej władzy istnieją w zasadzie dwa trendy. Pierwszy to skrajnie anty, wykreowany - tu się z Nefrytowym_Krabem zgodzę - przez media. Drugi trend to skrajnie pro. Pierwsi krzyczą o łamaniu praw, ograniczaniu wolności obywatelskiej, nie zastanawiając się nad tym, co mówią. Drudzy obrzucają tych \"anty\" epitetami typu \"ubecja\". Brakuje rozsądku, racjonalnego podejścia do rzeczy, zagłębienia się w to, co się naprawdę dzieje. Może trzeba być trochę starszym i mieć porównanie do poprzedniego ustroju, w którym mi przyszło parę lat przeżyć. Osobiście wystawiam obecnej władzy z pewnym przygnębieniem -2, choć daleko mi do skrajnej krytyki. Najbardziej jako Polaka boli mnie obniżenie i tak niskich standardów w życiu społecznym i politycznym, co w dużej mierze zqwdzięczamy dzisiejszym koalicjantom, którzy tak głośno krzyczą o odnowie moralnej państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRABIE
napisz co do tej pory PiS zrobił dobrego - ale zrobił, nie mówił. chętnie posłucham. I nie zacietrzewiaj się tak :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy jest sondaz przedwyborczy w TVP który mówi ze PO i PiS ida prawie łeb w łeb, a Samoobrona ma wieksze poparcie niz blok lewicy, ciekawe ile zapłacili zeby wyemitowac taki sondaż, rozmawiam z wieloma ludźmi i wiekszosć którzy głosowali rok temu na PiS w wyborach do sejmu, raczej nie będą ponownie na nich głosować, wiec skad te sondaze? Z kosmosu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stan: przepraszam, a czy nie jest hipokryzją deklarowanie się jako demokrata - a następnie traktowanie demokratycznego wyboru jako dopustu Bożego? Czy nie jest hipokryzją deklarowanie się jako osoby tolerancyjnej - a potem \"zwalczanie czarnych\"? Hipokryzją zarażona jest cała warstwa polityczna. Łącznie z waszym ukochanym Donaldem Tuskiem, który wywalił Piskorskiego gdy ten przestał mu być potrzebny. Albo z \"demokratą\" Kwaśniewskim, blokujacym niewygodne dla niego informacje. do \"KRABIE\": nie muszę. Nie bronię PiS, staram się bronić jakiejś uczciwości w polityce, po prostu. Ale w zero-jedynkowym swiecie dla takich jak ja nie ma miejsca, obawiam się. Nie jesteś za PiS? Toś lewak. Nie popierasz Tuska? Toś wstrętny kaczysta. Wybacz, ale naprawdę z fantomami trudno polemizować. Po prostu razi mnie dysproporcja w krytyce obecnej i poprzednich władz - i nic poza tym. I razi mnie hipokryzja mediów. Jeszcze raz: uważam, ze Polska jest obecnie zdrowym, normalnym krajem. A w każdym razie normalniejszym i bardziej wolnym niż 10 lat temu. Naprawdę tego nie widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stan desperacko poszukiwawczy
Sondaże sobie a życie sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiondz: to sobie przypomnij, jak wyglądała emisja taśmy charkowskiej. I wtedy mów o wolności mediów za czasów Kwaśniewskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stan desperacko poszukiwawczy
Krab, ale Ty mnie nie atakuj - ja mówiłam o hipokryzji w polityce, a nie hipokryzji w PiSie :) I owszem, to też jest hipokryzja, to o czym wspomniałes. Naród wybrał rok temu, zaakceptowałam. Mogło mi się nie podobac, ale zaakceptowałam - dostali kredyt pod tytułem "zobaczymy co zrobią". :P wolę twoje drugie ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krabie, jesteś pewnikiem młodym człowiekiem, na pewno młodszym ode mnie, ale nie o wiek tu bynajmniej chodzi. Czarne nigdy nie jest czarne do końca, pobobnie jak białe nie jest całkiem białe. Uważam, że społeczeństwo obywatelskie powinno od władzy przede wsyztskim WYMAGAĆ, a nie krytykować, bądź chwalić. Żaden myślący człowiek nie będzie sugerował się informacjami \"opozycyjnego \"TVN-u, bądź sprzyjającej rządzącym TVP. Jako Polak świadomy swych praw i obowiązków, uczesniczący w życiu społecznym, uważam, że Prawo i Sprawiedliwość to partia nieudolna, partia, której jako wyborca dałem kredyt zaufania, ale partia, która tego kredytu nadużywa permanentnie. Czuję się jako wyborca zawiedziony. Nie usprawiedliwiaj proszę nieudolności władzy krótkim czasem trwania ich rządów. Jestem sceptykiem, o odnowie moralnej można zapomnieć. O reszcie haseł wyborczych również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefrytowy_Krab --- głupoty mój drogi nie mozna tolerować, a ograniczanie wolnosci obywateli ma niewiele wspólnego z demokracja o której tyle mówisz, a raczej z praktyka dyktatorską, niby czemu mamy to tolerować, i niby czemu mamy tolerowac niszczenie demokracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×