Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość colombina

2 kreski na tescie Pre test

Polecane posty

Gość colombina

dzis jest 32 dzien cyklu przy nieregularnych 28-31. czy test mogl sie pomylic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colombina
normalnie cala sie trzese i nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pomylił się ( raczej ) Gratuluje ! 🌻 Powtórz test za 3-4 dni bedziesz miała pewnosc , ale mysl raczej ze w ciazy jestes ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzixxxx
no to gratlujuje:DDDDDDDDDDDDDDDDD ja na szczescie dostalam okresu z 6dniowym opoznieneim przy regularnych cyklach:) dzis ide to opic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colombina
dziekuje dziewczyny, ale normalnie nie wierze, caly czas wydaje mi sie, ze pewnie mocz był nie taki i test mnie zwodzi a marzylam o ciazy od lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w koncu sie udalo!!!!! a dla pewnosci i zebys nie sfiksowala powtorz test jutro. jeszcze raz gratuluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colombina
o kurcze, jutro? a ja juz powtorzylam bobo-testem i tez dwie kreski moze sie czegos nażarłam i wyniki sie falszują? normalnie nie wierze, ze w koncu sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jestes sama boo ja po zrobieniu pierwszego testu pobieglam w ten sam dzien jeszcze po dwa bo tak jak ty nie wierzylam. no to jak ci wyszedl drugi pozytywnie to badz pewna dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak powtórzyłaś z innym testem, to możesz już się cieszyć :D mnie pre-test oszukał w kwietniu :o ale inne testy nie potwierdziły i od tamtego czasu nie ufam testom ze sklepu... może był źle przechowywany albo co? (był z tesco)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje!!!!!ja też tak to przezywalam, nie moglam uwierzyc i po 2 dniach znowu robilam test, tez wyszedl pozytywnie.Jeszcze raz gratuluje trzymaj sie zdrowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję dzidziusia 🌼 Oczywiście możesz test powtórzyc za parę dni ale raczej wątpliwe jest aby ten test się pomylił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś D
Ja też robiłam pre test potem bobo test i na obydwóch wyszły 2 kreseczki.Po paru dniach znów zrobiłam pre test tez nie miałam w to uwierzyć i znów wyszły 2 kreseczki a teraz jestem w 25 tc:) w twoim przypadku tez na pewno się nie pomylił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colombina
oj dziewczyny, dziekuje, az sie wzruszylam tak milo napisalyscie. oby dzidzia, juz teraz to zaczynam wpadac panike, czy aby nie siedze krzywo, nie uciskam macicy, czy komputer nie zaszkodzi, jak sie zachowywac, zeby nie zaszkodzic, latają mi takie mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie daj sie zwariowac.spokojnie nie przesadzaj. pamietaj ciaza to nie choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colombina
wiem wiem, zachowam spokoj. dziekuje za kalkulatorek, juz wszystko sprawdzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×