Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwiony poważnie

Zniszczyłem Kochance życie

Polecane posty

Gość zmartwiony poważnie

zaczeło się dawno. chyba 4 lata temu. cudownie - zakazany owoc jest przeciez najlepszy. Ja mam żonę od 2 lat. Ona tylko nażyczonego od 4. Wpadliśmy. Ni emogę z nią być bo nie chcę zranić/zniszczyć psychicznie żony. On z nią zerwał. Została na lodzie. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre sobie normalnie.
chyba trójkącik się szykuje. Powiedz żonie ze "kuzynka" się na jakiś czas wprowadzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz wybór - albo zniszczysz życie żonie, albo kochance. A właściwie, to już im życie zniszczyłeś. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalala
no bądź mężczyzną,powiedz o wszystkim żonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr. Hide
chcesz tego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz zeczywiscie problem.tylko wytlumacz mi jedno a nie jestem moralistka.ludzie jak juz sie pobieraja to musza sie naprawde mocno kochac.chca byc ze soba ,\\spac w jednym lozku itd.nie rozumiem tylko jak ty w tamtym okresie mogles sie zenic?.rozumiem lata spedzone razem,proza zycia.wtedy kochanka jest bardziej no jak to napisac?.do wytlumaczenia.ale w twoim przypadku?nierozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna męska świnia
a skąd wiesz, że to twoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez juz w tamtym czasie kiedy sie zeniles to twoja zona musiala nie byc juz ta kobieta.nie chce osadzac ale dla mnie jest to dziwne.ludziev sa dorosli powinni byc za cos za kogos odpowiedzialni.,albo jak tamta kobieta bedac w luznym zwiazku miala jeszcze kochanka/\'?przeciez to jest tylko zawracanie mu dupy.moim zdaniem dobrze ze tak sie stalo.musieli nie byc dla siebie.start w nowe zycie zaczynac od kochanka/kia ty swoja zone kochasz,bo jesli jestes tylko dlatego zeby jej nie rozczarowac to tez bezsensu,bo po jakims czasie i tak wyjdzie brak milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdafsafsff
hahahaha, dobrze tak tej kurwie - zdradzała narzeczonego z żonatym facetem - mam nadzieję że i tobie się oberwie, śmieciu w sumie miłe wiadomości na noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie zeczy ja teraz jestem w ciazy z facetem zonatym a mojemu chlopakowi wmawiam ze to on jest ojcem -historia stara jak swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy musicie zaraz wyzywac i obrazac,ludzie wy jacys dziwni jestescie .facet napisal cos co go meczy,a wy mu zaraz jedziecie.przeciez to co sie u mniego wydarzylo to nie 1 taka historia,a facet tylko zapytal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdafsafsff
ojej, biedulek... już nad nim płaczę bo tu coś napisał wczuj się, dziewczyno, w sytuację, zastanów nad tym co się tam działo i nie udawaj takiej dobrej dla wszystkich, on i ona po prostu teraz zbierają owoce swoich obrzydliwych postępków: ona zdrady partnera i puszczania się z żonatym, on zdrady żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdafsafsff
w tej sytuacji to co mogę odpowiedzieć na pytanie "co robić?" zadane przez autora tematu to "palnąć sobie honorowo w łeb" Patrycja, tak więc on "tylko zapytał" ja tylko wyrażam swoją opinię, co do twojego zwrotu że to mu się wydarzyło ja uszczegółowię: to mu się nie wydarzyło jak nagły dopust boży tylko do tego stanu doprowadził ciąg nagannych moralnie i krzywdzących dla wszystkich decyzji, co więcej w tym co ten śmieć pisze nie widzę nawet właściwych wniosków co do kochanki która została z bachorem sama (no niestety, tak się nazywa nieślubne dzicko z lewego związku), to ona nie tyle ma zniszczone życie przez kogoś ale sama je sobie koncertowo zniszczyła (szkoda że przy okazji dziecku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty sie dobrze wczytaj .ja napisalam ze tez tego nie rozumie.ale to juz sie stalo i chllopak nie wie jak sobie z tym poradzic.wiec ma jakas moralnosc bo inny by to zlal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdafsafsff
Patrycja, ja nie krytykuję tego co ty piszesz, bo to mądre słowa. Ja wyjaśniam mój punkt widzenia i inwektywy pod adresem autora tematu. A pomagać mi się nie chce i nie zamoerzam bo on sobie nie tylko nie umie poradzić ale i nie poradzi bo życie już jest zrujnowane i to nie tylko tej jego kochanki (tfu, szmaty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olał? nie wyobrazam sobie olać takiej sytacji. ale to moje zdanie oczywiscie po co chodzić z kimś i go zdradzać, potem się żenić z tą osobą, nie rozumiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdafsafsff
Dobra, Patrycja, spadam bo to już prawie świt a praca mnie czeka a wcześniej wyprawienie mojego kochanie do pracy. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdafsafsff
ups, hehe, faktycznie, zasugerowałam się uwagą kogoś wyżej a tymczasem "wpadliśmy" wcale nie musiało oznaczać ciąży u kochanki choć to "zrujnowałem życie" i że "została na lodzie" może potwierdzać interpretację z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie.. oni wpadli znaczylo ze sie wydalo.chyba?ale dajmy sobie spokoj bo my meczymy nasze piekne paluszki walac w klawiatorke a niema zainteresowanego, milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdafsafsff
no, miłej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja nie wiem
ale coś mi tu jednak mocno wygląda na ciążę. No bo niby czemu autor rozpacza że zniszczył życie i nie może z nią być? To że ją chłop porzucił to nie koniec świata. No jeśli ciąża i jeśli nie ma dzieci z żoną to niestety ale powinien rozstać się z żoną i zająć się kochanką i dzieckiem. Żona przynajmniej będzie mogła sobie na nowo ułożyć życie z porządnym facetem a nie z takim ... zabtrakło mi słów, nawet tych wulgarnych na określenie takiej osoby. Po diabła się żenił skoro miał inną?!!! Kurde, najchętniej takiego bym wykastrowała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze jej tak
ale ty też powinieneś zostać sam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A...aa
ale dziecko nie jest temu winne..:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak kończą kochanice
nie jest mi jej żal a jego tym bardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssssss
DO sdafsafsff Czyżbys była zdradzoną zonką??? A jesli nie to pewnie srasz ze strachu zeby tak nie było:) Po tym jak obrzydliwie sie wypowiadałas zycze ci z całego serca zeby twoje "kochanie' ci kiedys rozki przyprawiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdafsafsff
Wali mnie czego mi życzysz i niczego się nie boję. A twoje teksty mnie cieszą bo dodatkowo wzmacniają moją postawę moralną dzięki obserwowaniu patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty sssssssss czyżbyś była
kochanicą żonatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×