Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

summer26

Cera mieszana...

Polecane posty

Mam ogromne problemy ze skórą a zbliża się zima. Na policzki muszę używać kremy nawilżające, bo mam bardzo przesuszone, a teraz idzie zima i wszyscy mówią, że to niezdrowe aby ich używac zimą bo będę miała podrażnioną twarz. CZy któraś z was ma cerę mieszaną? jeśli tak to jakich kremów używacie? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam nadzieję ze ktoś napiszę coś na ten temat bo mam ten sam problem, aktualnie nie używam żadnego kremu bo sama nie wiem jaki, rano tylko płyn micelarny i tyle a potem makijaż - stosuję też krem pod oczy i to wszystko wiekszośc kremów które stosowałam nie nadaje sie do niczego mam cere mieszaną i jestem po 30-stce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jednak kupowac te kremy \"zimowe\" bron boze nawilzajacych bo podobno jest w nich duzo wodu i cos tam zle dziala to na nmaskurek tzn moze przemrozic czy jakos tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry jest krem Dax Cosmetics dotleniający do cery mieszanej.On matuje i jednoczesnie nawilza.Ale nie jest to supermocne nawilzenie.Chodzi mi o ten dla cer w kazdym wieku.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kucherak
Na zimę tylko krem tłusty lub półtłusty, żadnych nawilżających, chyba, ze chcesz zniszczyc twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam cerę mieszaną i do tego problemową :O jeśli masz problem z cerą to polecam nawilżający Garnier Czysta skóra A :) mi pomógł, wcale nie wysuszał skóry, a nawet na nosie przestała mi się łuszczyć :) dziś zaczęłam używać kremy pichtowego na dzień :) właśnie tu na cafe naczytałam się o nim samych rewelacji i pani w drogerii też go polecała :) zapach przy smarowaniu jest zbyt intensywny, ale potem już go nie czuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też używam Garnier A ale on jest nawilżający więc uznałam, że na zimę muszę poszukać innego. Myślałam o kremie Garniera Komfort suchej skóry ale nie wiem czy on nie spowoduje wyskoczenia krostek na twarzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×