Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

Wyniki krwi bardzo proszę

Polecane posty

14.11] 16:54 justinella Bardzo proszę o interpretacje rozmazu....jutro idę do lekarza a mam problemy z węzłami chłonnymi i proszę o interpretację: Rozmaz: segmentowane 36 kwasochlonne1 limfocuyty 60 monocyty 3 Ob 31 w morfologi ogólnej lekko zaniżony RDW 10,49 % Bardzo proszę. Gdybyś wiedział to co wiem... [14.11] 16:55 Bernadetka justinella wpisz sobie w google hasło: wyniki .....( i nazwę badania jakie robilaś) i tam powinny byc wszelkie normy Poizdrawiam ...:::Malum est in necessitate vivere, sed in necessitate vivere necessitas nulla est:::... Źle jest żyć w okowach konieczności, żadna jednak konieczność nie zmusza nas do życia. Seneka Młodszy (Filozof, Lucius Annaeus Seneca, ok. 3 - 65 p.n.e.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jedno że masz dosc wysokie OB ....ja miałam ostatnio OB= 8 i to byl w porządku wynik.... A powiedz dokladnie jakie badanie krwi robilaś?? To znajdę ci w internecie normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro
jutro idziesz do lekarza,to wszystkiego sie dowiesz.Myslisz,ze lepiej uwierzyc komus na necie!Ktos napisze Ci głupoty i bedziesz miała nocke z głowy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" OB (Odczyn Biernackiego lub tzw. opad) - norma: wynik nie powinnen przekraczać 20 mm/godz. Gdy jest podwyższony może oznaczać stan zapalny. Wartość OB wzrasta czasem pod wpływem przyjmowanych leków oraz czasem z powodu stresu \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oraz w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane to problem w tym, ze nie ma na necie interpretacji rozmazu krwii obwodowej... Nie tyle, że będe wierzyła Komuś, ale są tutaj przecież osoby któe się na tym znają. Dziękuje bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernadetko dziękuję za pomoc...ale i tak nie umiem tego rozmazu odczytać...to podbo jest zalezne jedno od drugiego.Ale dziękuje, dobra z Ciebie osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejek
na poniższej www w temacie "Morfologia krwi...." www.vademecym.zdrowia.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejek
sorki, ma być vademecum; zwykła literówka, a całość: www.vademecum.zdrowia.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justinello, ja również nie radzę pytania o takie rzeczy na necie. Skoro nie umiesz odczytac rozmazu, to będziesz sie tylko stresować. Poczekaj do jutra, to tylko jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×