Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zupelnie_normalna

Zgwałciłam się sama

Polecane posty

Gość zupelnie_normalna

Siedziałam sobie spokojnie czytając książkę. Nagle szała mnie ochota na ostry seks. Szybko rozpięłam spodnie, ściągnełam do kolan, chwyciłam za wibrator i tylko rozsuwając majtki wsadziłam sobie w dziurkę. Mocno i szybko poruszałam, czułam ból fizyczny, ale było mi tak pięknie. Po wszystkim leżałam skulona na łóżku i zasnęłam, tak wpół rozebrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heterofacet
no i po sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupelnie_normalna
zapomnialam jeszcze dodać że mam na imię Maciek i ten wibrator wsadzałam sobie w dupala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinolek
do zupelnie sama , jak czesto to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alabasterplaster
W czym problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha_
jaką książke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekne Bejby
ja sie ostatnio zgwałciłam ławką w parku...mmm...te oparcie... te drzazgi i wypustki....mrrr .. pochlonelam jacala! na sama mysl mam kisiel w gaciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna jestes
zglos na policje hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacha 123
przeleć dobermana sąsiada może nie złapiesz syfa,a jak ginekolog nie będzie chciał cię zbadać to go przerżniesz przecież dla ciebie nie ma różnicy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej22
Powiedz, jaki procent dziewczyn posiada wibrator. Czy to teraz jest już zupełnie normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pytanie, jaki procent posiada chyba nikt Ci nie odpowie. To statystyka, a chyba jeszcze nie robiono badań statystycznych w tym kierunku. Inną sprawą jest posiadanie wibratora, a chęć i częstotliwość używania go. Czy to normalne? Myslę, że tak... Jesli jedzenie słodyczy sprawia Ci przyjemność, to je konsumujesz, więc jeśli wibrator sprawia przyjemność, to dlaczego go nie mieć? Dziewczyna mająca fajny seks z partnerem raczej nie bawi sie sama, bo i po co? Czasami wibratory są używane w zabawach wspólnych z partnerem i nie zawsze tylko do pieszczenia dziewczyny. Różnie z tym bywa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgwałcona zadowolna
Kiedyś jak byłam na wakacjach bez męza zostałam wzięta siłą przez mężczyznę. Nie chciałam tego i brobiłam się przed nim, ale w w trakcie zrobiło mi sie dobrze. Czy to był gwałt? Czy gwał który daje przyjemnośc jest gwałtem? Naprawdę tego nie chciałam ale fizycznie było mi przyjemnie. Prosze o informacje bo jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgwałcona zadowolna
Tez mi się tak wydawało, dlatego nie miałam żadnych wyrzutów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hennio
Kazdy pretekst jest dobry.Sąd bierze tez pod uwage ,czy dupa ruszałas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgwałcona zadowolna
Nie ruszałam Byłam przyciśnięta do łózka pod koniec już mnie nie przyciskał bo nie musiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hennio
W sumie fajne przezycie .Ciekawe ,czy ta sytuacja teraz jest wykorzystywana w fantazjach erotycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgwałcona zadowolna
Czasem :) Wtedy miałam doła i żal że do tego doszło teraz z perspektywy dwóch lat zostały mi w głowie same miełe przezycia, bo tak jak wspomniałem później było mi dobrze. Chyba wile kobiet ma podobne fantazje i nie jestem w tym oryginalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zgwałcona zadowolona
zupełnie tak jak WSPOMNIAŁEŚ:D idź się lecz pieprzony dziadu! :O a nie uskuteczniasz jakieś chore wizje na temat przyjemności czerpanej w czasie gwałtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może masz czoło pofałdowane
wzruszył mnie ten fragment o rozsuwaniu majtek :) normalni ludzie odsuwają na któryś bok (bo standardowo tak sąmajtki skonstruowane) czy tobie przegniły w kroku że dały się rozsunąć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgwałcona zadowolna
twoja sprawa co myślisz Każdy ma prawo sie przejęzyczyć i nieraz robię dużo gorsze błędy :) zresztą niewazne Upewniłam się tylko że jest dobrze i nie jestem wyjątkową zdzirą pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ slyszalem o podobnym przypadku tak z 2 -3 lata temu jedna kolezanka chciala sie komus zwierzyc i ja bylem pod reka zostala naprawde zgwalcona w parku nie tak brutalnie z biciem itp tylko sila do sexu zmuszona . byla z pieskiem pospacerowac no i stalo sie , i takich doznan dostala ze niedosc ze tego na policje nie zglosila to zaczela z tym pieskiem tam i tylko tam spacerowac w nadzieji ze tego faceta jeszcze spotka ale ku jej rozczarowaniu juz go nie spotkala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może masz czoło pofałdowane
zróbcie sobie mapę polski ławek do gwałcenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×