Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zupelnie_normalna

Zgwałciłam się sama

Polecane posty

Całkiem niezły pomysł....:O:) Możnaby takie ławki omijać, lub celowo na nich przesiadywać.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym że mi sie nie chce :) jestem na urlopie i nic nie musze :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie to dobrze.... A ja dzisiaj będę rzeczoznawcą w sprawie zawodowej. Już rzygam ze stresu, bo przecież nie mogę zaszkodzić koleżance. No nie mogę, prawda? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruk krukowi oka nie wykole a ci w bialych to wogole trzymia sztame kompromis moze da sie jakos wychandlowac ? gdzies w srodku drogi spotkac ? normalnym ludziom zdarzaja sie bledy ...ale partactwa bym nie chcial popierac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perłą to Twoja decyzja i Twoje sumienie ja mogel powiedzieć że dlatego nie lubię lekarzy że 1 są skorumpowani do szpiku kości 2 chronią bezwzględnie własne dupy 3 nie można im ufać :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna zgwałcona
Zaraz ktoś powie że ściemniam albo fantazuję, ale też w pewnym sensie byłam ofiarą przemocy seksualnej. Zostałam z gwałcona przez dwóch facetów, byłych kolegów męża. W sumie to nie tyle zgwałcona co siłą przymuszona do odbycia z nimi stosunku. Nie byli agresywni nie bili mnie nie sprawiali bólu. I podobnie jak jedna wypowiadających się też zaczełam w pewnym momencie odczuwać z tego przyjemność. Myślę że gdybym się stawiała to albo by odpuścili, albo by mnie naprawdę skrzywdzili. Po wszystkim najbardziej bałam się tego czy to się wyda i tego że zaszłam w ciąze. Teraz mi zostały z tego wydarzenia jedynie wspomnienia które z czasem są coraz mniej dramatyczne a coraz bardziej przyjemne. Bo jak oddzielić ten strach przed bólem i upokorzeniem to się okazało że sam sex były ciekawy. I tak jak jedna byłam bita, nie sprawiano mi bólu. Porostu zostałam siłą przymuszono do odbycia z nimi stosunku. podobnie jak jedna z kobiet która się tu wypowiedziała wykorzystana. Jak sie później zastanowiłam to w sumie było mi przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupie ale to glupie idiotki! facio tym ogoniskiem co mu rosnie nie z tej strony leje, jeszcze chce wtykac i ty pierdzielisz ze to fajne??!! wloz sobie zabe weza karalucha i to wszystko obrzygane -otop przwdziwe wtykanie zwane seksem jest!!!!! kobiety sie poswiecaja by miec dzieci i to wszystko :DDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×