Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rybeńka

Prywatny detektyw - czy ktoś korzystał???

Polecane posty

Gość Anka
Dnia 26.06.2019 o 00:10, Gość milka90 napisał:

Czy to jest osoba z Łodzi, czy mogłabyś podać numer lub email do kontaktu?

Szczerze polecam to biuro https://www.contra-riskmanagement.pl/. Mi pomogli zadzwoń i zapytaj na pewno znajdą dla ciebie rozwiazanie i doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anakonda

Ja korzystałem i byłem bardzo zadowolony jeżeli można uznać zadowolenie przyłapanie żony na zdradzie ... Ten detektyw ponizej mi pomógł

beit.info.pl/sprawdzone-biuro-detektywistyczne-z-lodzi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyanakonda

Gość Anakonda > jakie piszesz bzdury, reklamujesz się amatorze szczerze żałosne to co wypisujesz, jeszcze nawet naganiać nie potrafisz. Ktoś potrzebuje to znajdzie z polecenia , ale nie w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta

Ja korzystałam z pomocy pani detektyw... Niestety musiałam się posunąć do tego ponieważ miałam podejrzenia od kilku miesięcy, że mój mąż mnie zdradza. Detektyw Skrzypek w niecały tydzień zdobyła dowody. Dzięki niej udowodniłam na rozprawie rozwodowej zdradę mojego męża i rozwód był z orzeczeniem o jego winie. Dziewczyny korzystajcie z takiej pomocy bo to bardzo pomocne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Możesz skontaktować się z Tomaszem Aniołem. Ma swoją stronę internetową, tutaj masz adres detektywtomaszaniol.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś wynająłem detektywa z Gdyni (brjdetektywi.pl). Dowody zdrady znalazły się szybciej niż się spodziewałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam dużą agencję detektywistyczną z Warszawy. Działają na terenie całej polski i europy. Prowadzi dużą firmę transportową i pomogli mi namierzyć oszusta, który naraził nas na ogromne straty finansowe... nie zapłacił za liczne transporty międzynarodowe. Nie dość, że gościa znaleźli to jeszcze sprawdzili mi wszystkie jego powiązania z innymi firmami krzakami. Są bardzo skuteczni, mają licencje i dodatkowo cały materiał dowodowy jaki od nich się dostaje, może być użyty w sądzie jako materiał dowodowy bo mają jakieś tam pozwolenie z ministerstwa. Mam ich tel na infolinię 729858004. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×