Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kashmirowa

Wawa - dobry zakład optyczny?

Polecane posty

Gość Kashmirowa

Poszukuję dobrego i taniego zakładu optycznego który będzie w stanie zrobić dobrej jakości szkła progresywne. Moja mama już miała wszystkie testy do tych szkieł, ale są straszne rozpiętości cenowe w różnych miejscach i szukamy zakładu który zrobi z porządnych materiałów (najlepiej Essilor z tego co się dowiadywałam) ale po ludzkiej cenie. Dzięki z góry za wszelkie info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja wiem...
Ja robiłam na Broniewskiego, co prawda nie progresywne, ale tez dosyc trudne, i drogie, ale i tak moim zdaniem wyszło mi tam taniej. Nie znam całej ich oferty, ale jak chcesz to to jest na Broniewskiego, tel 6335556. zadzwon, moze sie dogadacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nibylunka
Essilor to na 100% mają tanio w Mega Lens bo głównie na ich szkłach robią, nawet recepty mają z ich nadrukiem, robiłam dopiero co u nich, to wiem:) I upusty mają na te szkła. Ale pamiętaj że progresywne sa bardzo różne i też nawet Essilor Essilorowi nie równy - sa jakies Varilux Phisio i inne i trzeba się zorientować które mają być dobre akurat dla Twojej Mamy - bo to tez że najdroższe nie będzie znaczyło że akurat w tym przypadku są najlepsze. Tu link do stronki Essilora o progresywnych: http://www.essilor.pl/?pageid=53&lang=pl - i jakbyś miała w Megalensie to wydrukuj sobie kupon na 10% zniżki - zawsze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kashmirowa
dzięki za podpowiedź z mega lensem :) Dzwoniłam do nich i rzeczywiście wygląda na to, ze mają taniej :) JUtro po pracy z Mamą tam podjadę i się zobaczy bo to jakoś starsznie dużo różnych rodzajów tych szkieł jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muaro
no tutaj masz wybó bo tak jak pisali powyżej masz zniżke na szkła essilor w megalensie, ale ja w reducie byłam w pari optique i tam też mi dawali tę samą zniżkę a do tego wybór oprawek jest większy ... z resztą obie firmy wydają się ta samo dobre więc wybó to kwestia gustu jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boląca głowa
halo, a te essilory można dostać też w małych zakładach optycznych? bo megalensu jakos nie lubie, u mnie najblizej to taka niemiła kobieta zawsze jest i ciągłe kolejki :/ z kolei mam taki milusi zakładzik, malutki optyk i okulista i tam bym poszła, poza tym boskie oprawy mają... tylko własnie żeby mieli te essilory no..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdź na ich
strone essilor.pl i będzie wiadomo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo1
nowa promocja Varilux jest - 2 w cenie 1. salonoptyczny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×