Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moramor

zapuszczona zona

Polecane posty

Gość moramor

Komu zona (ew.dziewczyna) "zapuscila" sie po slubie (ew.w dluzszym zwiazku) def. "zapuscila" - nie dba o siebie, zgrubla, nie depiluje nog itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój stary się zapuścił ..nóg nie goli ,klata zarośnięta ,oponka ..czas go chyba wymienic na nowszy model::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ho ho ho ho...
moj maz sie zapusciłpo czterech latach małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjhjjhjh
ja z moim chłopakiem zapuściliśmy się przed poznaniem się nawzajem teraz jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moramor
topik jest o zonach (dziewczynach)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ho ho ho ho...
ale jak widać nie ma zapuszczonych żon (dziewczyn) sątylko faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo większośc kobiet dba o siebie nie tylko dla swojego męża (czy faceta) - robimy to dla własnego dobrego samopoczucia, bo lubimy sie podobać, bo jak ładnie wyglądamy to czujemy się pewniej, bo jesteśmy próżne i lubimy postać przed lustrem ot tak .... - i jeszcze z wielu innych powodów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaa a na ulicach widać
pełno tych ?zadbanych" zonek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!chłopaki! nie zapuszczajcie się bez względu na staż związku! Zapuścić to się można w rejony nieznane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsz
moja zona sie zapuscila przed slubem wazyla 50kg teraz 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie
zapusciła się strasznie, nie goli nóg--rzadko, okolice bikini--tragedia a kiedyś mmmmmmmmm , łazi w takich wielkich ziwelonych rurkach poo umyciu włosów.aaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! mówi ze jest u siebie i czuje się swobodnie pfe pfe pfeeee :O :O :P a ma 26 lat i jest super laską----dla niewtakemniczonych obcych z ulicy...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja
nawet pach nie goli!!!!!!!!!!! ubrani anosi przepocone..............:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nie nie no no
A moja dba o siebie tylko qśwa nie jest moja .. Jest była ....bo się wcześniej zapuściła A nawet sie nie myła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja
waliło jej pewnie z .... no wiadomo.... moja tak ma...wczesniej jakies płyny do hig,int. zele itd a teraz....??? wstyd mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nie nie no no
Wstyd mówić ????? wstyd wąchać...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja
ale jak gdzies wychodzi to...u la la...po prostu dla mnie nie chce byc juz sexi czy jak??\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupu
napiszcie jeszcze ile laT MACIE I ILE MAJA wasze babki?? ja 30 ina 26----na pozór naprawde super laseczka ale bez tego wszystkiego -makijaz, fryz, depilacje itp, ładna bielizna, fajne ubranie jest------------średnia.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja
moja ma 28 i ja 28---1,5 roku po slubie moja tez bez tuningu to niezbyt fajny widok, wczesniej się starała, widzialem ja bez makijazu i ..............wyglądała lepiej!!!!!!!!!!! delikatnie solarium, zawsze!!!! wygolona, pachnąca, kusz aca, a teraz???? :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja
nie gadaj, nie gadaj,,,,,,,,,mówię ze normalnie wszystko jest ale na zewnątrz a w domu - niezbyt ot tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja
ty taka jeste super hiper non stop...ciekawe!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówię, że jestem super hiper zawsze - zdarza mi się mieć grypę, zły dzień, być zmęczoną, normalna sprawa - ale bez przesady, pewnych granic nie przekracza się nawet w domu, np. zapachowych (przynajmniej ja tak do tego podchodzę) - ale kwestia podejścia, to fakt ... i nie musisz od razu na mnie napadać - akurat to jest moje zdanie, chyba po to tu jesteśmy, żeby wymieniac poglądy, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak nie chcesz słuchać krytyki, bo taki nietykalski jesteś, to nie opisuj tak swojej żonki na formum :) -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja
jasne...;) ale jak tak patrze na te sliczne wymalowane wyczesane dziewczyny to wiem ze normalnie one musza duzo rpbic zeby tak wygladały a jak sie zapuszvzą.....:D to będa nieciekawe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja
jasne...;) ale jak tak patrze na te sliczne wymalowane wyczesane dziewczyny to wiem ze normalnie one musza duzo rpbic zeby tak wygladały a jak sie zapuszvzą.....:D to będa nieciekawe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto jescze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jaa
gdybys naprawde ją kochal nie pisałbys takich rzeczy na forum.Moj mąz kocha mnie taką jaka jestem,gdy byłam ciezko chora,lezalam w szpitalu ,mialam tluste wlosy,bylam trupio blada to on podtrzymywal mnie na duchu i mowił ze wygladam slicznie......szkoda mi Twej zony ...ze ma takiego starego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasasasasa
mam trzecią kobietę z którą mieszkam po pewnym czasie wszystkie czują się swobodnie i się zapuszczają jednak jak wychodzą z domu wyglądają super i ciekawe dla kogo to bo na pewno nie dla swojego chłopa tylko dla nowych kochasiów wszystkie są takie same a mówią że to facetom kobiety się nudzą tylko dlaczego w domu wyglądają jak miotły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto jescze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna musi poświęcać więcej czasu żeby ładnie wyglądać, inna nieco mniej - jak świat światem tak było i jest po prostu jestem trochę zaskoczona, ze mozna aż tak się \"wyluzować\" przy mężu i ... przy samej sobie (to nawet jest ważniejsze) - bo kobieta często dla własnego dobrego samopoczucia lubi ładnie wygladać, pachnieć, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×