Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fluffy*27

pomóżcie proszęnazwa

Polecane posty

Muszę ,po prostu muszę założyć działalność .Nagle wyszła taka konieczność i nie mam pomysłu na nazwę firmy,a jutro skladam wniosek o wpis do ewidencji i muszą \"się jakoś nazwać.Jestem anglistą,więc nazwa powinna być związana właśnie z tym językiem.Krótkie i chwytliwe.Macie jakieś pomysły? Pytałam,nazwa powinna być raczej po polsku.Dziękuję z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rakieta
Druga Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja prpozycja
lingua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielski dla każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielski dla każdego
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam branże\"nauczanie jezyka\" Jednak \"moje imie i nazwisko+ nauczanie jezyka ang\" wydaje mi sie takie banalne.Siedze nad tym dokumentem i zastanawiam sie co wpisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja prpozycja
step by step

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja prpozycja
right now

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponuję
Fluffy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponuję
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponuję
łeee... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zostane przy \"step by step\" M..........K..........H...... angielski dla kazdego lub nauczanie jezyka angielskiego. ale prosze o jeszcze:D do ja proponuje: :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffgiaoa
Aleś jest kobita rozgarnieta nie ma co. Firma szkoleniowa/edukacyjna NAZWA WŁASNA imię i nazwisko. Co tam sobie wymyślisz w materii tej nazwy - wolna wola, nazwę angielską też rejestrują. Tylko nastaw się, że wpisywanie jednym paluszkiem przez mało kumate i mało douczone młode osóbki na różnych stacjach benzynowycyh i innych (booooosh, skąd oni takie biorą) trwa wieeeeeeki i oznacza sylabizowanie po literce tudzież pokazywanie dzierlatce, gdzie ma literkę "Q", bo nie widzi albo tipsem nie potrafi trafić. Oczywiście wiesz, że będziesz bulić 7 stówek ZUSu co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O moje rozgarniecie ty sie nie martw,to raz.Dwa,przez 24 miesiace placi sie 270 zl,jezeli spelni sie dane warunki,a ja je spelniam.Wiec raczej Ty jestes malo rozgarniety/a skoro nie wiesz,ze jest mozliwosc mniejszej oplaty. dziekuje za wpisy.Juz wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×