Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pan25

W pracy a tu taki erotyczny nastroj!!!

Polecane posty

Siedze w pracy a po glowie same erotyczne mysli i nic na razie nie mozna z tym zrobic :( stwierdzam ze ostatnio bardzo czesto tak mam a przeciez jest jesieńa a nie wiosna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm takie zycie co zrobic :( mogli by zatrudnic jakas nowa fajna kolezanke hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggfhg
idź się wybryndzluj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiondz stafan
Można :D Tylko doopa potem napie*dala :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jakaś kobieta odpowie na moje pytanie z tematu \"spotkanie z małym penisem\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ale maly penis nie brzmi zachecajaco (przynajmniej tak mi sie wydaje) choc mowi sie ze nei wazne ze maly wazne ze broi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moim zdaniem te wymiary bardziej potrzebne są samym facetom....kobiety raczej nie zwracają na nie uwagi...bo nie to sie liczy. ustalanie od...do....totalna bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że często jest tak....że faceci myślą że sam akt zblizenia jest najważniejszy...no i ten wymiar czy wielkość. Moim zdaniem odpowiednia gra wstępna....dużo ciepła, czułości i zainteresowania partnerką jest sednem sprawy......a nie zakończenie. ale to moje zdanie.....być może ktoś myśli inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małakobitka
Ja zdecydowanie myślę inaczej... Nie znoszę tych długich i nudnych gier wstępnych.... Zdecydowanie wolę klapsa w trakcie głównej rozgrywki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała...w twojej wypowiedzi zawarta jest odpowiedź...nie lubisz długich i nudnych...:) nikt nie lubi nudy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×