Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhh

nawiedzony obraz

Polecane posty

Gość Jelfa
No ja kilka razy go obejrzałam i nic mnie nie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałabym coś powiedzieć na temat tego płaczącego chłopca, otóż wydaje mi się że jego twarz jest jakby \" odwrócona\" i namalowana z lustra, może dlatego ten widok jest taki przejmujący... po za tym spróbujcie popatrzećna siebie w lustro gdy panuje półmrok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myślicie o moim pomyśle
no wiesz, wysrac to sie mzona nawet do kosza na smieci... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pragnę dodać, że jestem sama w domu i zaraz przychodzi do mnie przyjaciółka i będziemy oglądać horrory... Nie wiem, jak przeżyję dzisiejszą noc, bo już mam biegunkę ze strachu, ale cóż... My głupie jesteśmy i lubimy się bać... Ale klątwa na tym obrazie jest. I ona zaważyła na mojej maturze z historii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myślicie o moim pomyśle
a ta biegunka to moze nie zestrachu tylko z klątwy... uwazaj lepiej bo jak hemoroidzie moze rozsadzic sedes, tak tobie moze rozsadzic... tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tower Bridge
Ooooo! Matko!!!!!!!! TO chyba najszybszy topik na kafe od wieków. Wczoraj zaczełam czytać wieczorem zaraz jak sie pojawil a dzis juz ponad 1000 wpisów! Oglądnełam wczoraj pobieżnie ten obraz i dziś śniły mi się jakieś głupoty dotyczące strachu i .... w łazience (nie mojej) na wannie leżała odcięta głowa (nie wiem dlaczego Meksykanina), krew była już zeschnięta i ktoś ją podniósł do góry a ona nie chciała się odczepić. I się obudziłam....to na tyle. Wlasciwe to nie ogladalam zadnych filmow ostatnio bo nie mam czasu wiec nie wiem skad to sie wzielo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, wyniki nie wiem kiedy, ale wiem, że poszło tragicznie... A co do tego czegoś nad głową płaczącego chłopca, to wydaje mi się, że może to poorpstu jakaś wada obrazu, albo jakiś paproch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rf
ej, a ktory to jest placzacy chlopiec? Ten sam tylko ze na bzdjeciu bez towarzystwa lalki? Na tej stronie coscie ja na poczatku podali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslalam o nim przed snem ale nie mialam koszmarow,nawet mi sie nie snil,takze to chyba po protu trzeba sie dobrze nastawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chce topielicy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
wlasnie wrocilam od kolezanki.Szlam po ciemku,zawalu o malo nie dostalam.Co tam doszliscie juz jaka jest ta symbolika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
wlasnie wrocilam od kolezanki.Szlam po ciemku,zawalu o malo nie dostalam.Co tam doszliscie juz jaka jest ta symbolika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimo za
ten hlopiec o yglada jak z kotwica... a moze to chaczyk? Zreszta widac ze to ten drut co najpierw od ucha idzie a potem wchodzi mu w glowe i wychodzi gora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimo za
a tak miedzy wierszami to tak mnie zafascynowal wasz topik ze juz 4 bite godziny tu siedze i czytam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakonicznie
chyba za duzo sie filmow naogladalyscie to poprostu obraz faktura farba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×