Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhh

nawiedzony obraz

Polecane posty

Gość okokokokokoko
beksinski mial czasami przerazajaca wizje swiata. a swoja droga co do tej topielicy zdjecie bylo zrobione w taki sposo i w takim oswietleniu ze mialo sie wrazenie ze topielica patrzy na ciebie nie wazne z jakiej strony sie ja ogladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokokokoko
placzacy chlopiec mnie nie wzruszyl wiec nawet nie pytalam placzace dziecko ot co z lekko niepokojacymi oczami na ktore pada swiatlo z jednej storny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mnie ciebie jak
w ogole to wiecie co... nie wiem czy to przypadek czy nie ale po przeczytaniu tego topiku wydrukowalam sobie jedno zdjecie chlopca. A to bylo z 5 godzin temu. A teraz patrze a tu mnie tak gardlo boli ze hej. No wiec zakladam do niego, a tam caly jezyk bialy jak przescieradlo. A z rana bylam zdrowa, no tylko troszke mnie na kaszel zbieralo. I nawet jeszcze te 5 godzin temu nic mi nie dolegalo... A tu tak ni z tego ni z owego. W sumie niedawno bylam przez krotka chwilke na podworku lekko odziana ale to prawie ze momencik... Hmm. Moze to ta klatwa zaczyna na mnie dzialac?? Chyba wyrzuce obrazek do kosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokokokoko
jak lubicie takie historie to poczytajcie mastertona on ma wiele historii o przedmiotach antykach mi lustrach krzeslach itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loren24
Wyrazu oczu topielicy nie da sie opisac slowami.One sa poprostu straszne, tak jakby byly jedynym zywym elementem w jej ciele.Widac w nich straszny bol i strach, ktory uderza cie gleboko kiedy na nia patrzysz.Nie wiem w jaki sposob zrobiona jest ta fotografia, ze czlowiek ma wrazenie jakby ta kobieta sledzila cie swoim wzrokiem.Patrzy na ciebie takim pelnym zalu, smutku i bolu wzrokiem.Oczy nie sa przekrwione, sama twarz wyglada nieco makabrycznie gdyz jest napuchnieta od wody,natomiast oczy ma sie wrazenie jakby nadal zyly!nie pytajcie mnie o wiecej bo nie chce o niej juz nawet myslec bo mam ciarki na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mnie ciebie jak
Pees- no i co, macie to zdjecie topielicy gdzies zapisane na komputerze zeby mi je przeslac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokokokoko
chcecie trupy poogladacv to idzicie do prosektorium albo zapiszcie sie na na medycyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mnie ciebie jak
tak, naprawde mi na tym zalezy... zreszta ja sie trupow tak bardzo nie boje to przezyje. Plisss....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mnie ciebie jak
ale trup topielicy jest niepowtarzalny... Moze sie jakos udwdziecze jesli macie jakas prosbe? Moge przeslac e-booka w zamian np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
daj linka najwyzej ale moze tyle tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby ktos tutaj go miał to nie byłoby tej afery z poszukiwaniem po necie ;) Jeden menszczyzna nam obiecał dzisiaj, ale jeszcze go nie było od wczorajszego wieczoru... Podejrzane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mnie ciebie jak
czemu zboeczenie, rownie dobrze zboczeniem moze byc ogladanie makabryznego obrazu jesli ten wyglada naturalni i jak zywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siema siema jol
nie wiem co wy widzicie w tym rottenie ale ja tu na razie nic specjalnego nie znalazlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mnie ciebie jak
jeszcze nie mialam okazji tego robic, na razie sie nie zachwycam tylko intryguje:) A zreszta ja tego wcale nie chce ogladac dla zachwytu tylko z ciekawosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loren24
Nigdy bym sama nie weszla na rotten,zdjecie topielicy przeslal mi znajomy linkiem i gdybym wiedziala co tam sie znajduje nigdy bym go nie otworzyla.nie wiem jak mozna ogladac takie zdjecia, to jest straszne,jak musi sie czuc rodzina kiedy widzi w publicznym miejscu zdjecia zwlok swojej corki.Juz nie wspomne o zdjeciach typu rozwalony mozg czy flaki na wierzchu, czlowiek musi byc chory by ogladac takie rzeczy nawet ze zwyklej ciekawosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mnie ciebie jak
czemu dziwne? MoZe nie sam obraz mnie fascynuje, ale te legendy o nim- ze jest przeklety, ze taki straszny ze go pousuwali ze wszystkich stron. CieNie chce sie fascynowac nim, tylko sprawdzic czy wszyscy naprawde maja racje ze on jest tak przerazajay czy tylko przesadzaja... A to roznica... No ale jesli naprawde myslicie ze jestem jakims nekrofilem czy cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzialam pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak wy, ale ja nie chcę tej topielicy oglądać :o Wystarczą mi wasze pełne przerażenia komentarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loren24
Natia ale sa tam zdjecia wielu innych zwlok i to w owiele gorszym stanie.Wg mnie jest to nie poszanowanie czyjejs smierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tam v5
jak nie chcesz to nie musisz, ale jak stańczyk go wklei to przynajmniej bedzie dowód na to że on nam nie wciska kitu i naprawde to zdjęcie posiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×