Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhhh

nawiedzony obraz

Polecane posty

grudzien , szykuj się , od niedzieli przewoze graty i od 1 mieszkam.Robie zlot krakowsklich kafeterian:) na razie sztuk 3 nas bedzie , ale za to jakich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejcie potem zdjęcia, jak znalazł będą, może doszukamy sie jakich zjaw :D I zinterpretujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobimy najpierw charakteryzacje , zanurzymy sie w wannie... oj beda foty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topielec Party ;) :P To ja zmykam, bo jutro sama będę wyglądać jak zjawa ;) Dobrej nocki 🖐️ :) Bez srających kotów i spalonych smietników :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie otwiera mi się :P:P mysle , ze na całe moje szczęście:) niech ktos mnie juz stad kijem przegna 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie czasami konczy party

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik zboczyl
nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge zapytac
czy ktos z was po obejrzeniu obrazu mial koszmary lub cos tego typu??Nie wiem czy isc w ogole spac.Tak mi sie wryl w psychike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAAA....
Zależy od nastawienia.Ja osoba z reguły racjonalna ,spałam bardzo żle.Nie miałam co prawda koszmarów ale budziłam się z uczuciem dziwnego lęku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge zapytac
Na mnie niestety bardzo dzialaja takie rzeczy i az sie boje polozyc spac.Zapewne to autosugestia.Chyba bardziej niz tego obrazu boje sie tych krazacych o nim historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałam koszmarów. Jak zasypiałam, usłyszałam tylko ciche chrząknięcie w pokoju. Ale to chyba autosugestia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge zapytac
Okolo 10 min po obejrzeniu orazu rozbolala mnie potwornie glowa i dostalam mdlosci.Ale pozniej zajelam sie czyms innym i mi przeszlo.Ale jakos tak dziwnie sie boje.Az mi serce wali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAAA....
Dokładnie.Jest to efekt autosugestii.Dla kogos podatnego na lęki noc może być koszmarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dziś cholernie głowa bolała. A konkretnie oko...:O Ale ja często miewam takie bóle, więc to nie jest sprawka obrazu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproponujcie jakąś markę i styl. Upatrzyłem sobie buty Baty, za 250 zł, z miękkiej skórki, czarne. Nos krótki. Nie znoszę tych z długimi, wyglądają buracko. Nie lubię też lakierków. Powiedzcie co waszym zdaniem jest stylowe. Garnitur - granatowy, bez wzorków, gładki, dwurzędowy, Vistuli. Sam mieszkam i nie ma mnie kto doradzić, a chcę być elegancki, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge zapytac
Ostatnio tak sie balam po obejrzeniu Egzorcysty.A nawet bardziej.Ale niewazne.Na szcescie nie spie sama.Ale wyobraznia bedzie pracowac jak sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to dopiero nie mogę śmiechu opanowac:D granatowych nie lubie., oczywiscie najpierw przyslij nam swoje foty , portret i sylwetke , to cos poradzimy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiiiniusia
co ty? nosisz garnitur vistuli i buty firmy bata? jakiś biedny jesteś, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lasek wolski mi zobrzydzi? nie czytam, ja tam lubie jeździc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×