Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

co o tej sukience myslicie?

Polecane posty

[17.11] 21:31 k8 prosze o szczerą wypowiedź...... http://www.allegro.pl/item141801189_jedwabna_sukienka_banana_republic_nowa_38.html [17.11] 21:33 marissha nawt fajna tylko będzie problem ze stanikiem a rzaczej z jego brakiem chyba że masz ładny, duży biust bo przy małym jak u tej babki to niezbyt korzystnie wygląda [17.11] 21:33 Oratoruium mnie się podoba , nienaganną figure trzeba miec do niej. [17.11] 21:34 agresywnaniunia sorry ale taka cena za koszulę nocna [17.11] 21:34 mala czarna*** Ladna od pasa w dol _________________________________________________ \"(...) koniec – to klamczuch w swiecie nieskonczonym\" ks. Jan Twardowski * * * [17.11] 21:35 Oratoruium Mnie sie biust u tamtej dziewczyny podoba. mozna założyc pod nia stanik, sa taki zapinane pod biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiiiiio
ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ladna
nie wiem co chcesz od biustu tej modeli:O wlasnie taki do tego kroju najlepiej wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Gdzieś czytałam, że facetów najbardziej kręci kolor czerwony (też bordowy) i właśnie taki chabrowy, więc jest bardzo sexy. Jednocześnie materiał zwiewny opina ciało, a krój za kolano sprawia, że wyglada się w tym elegancko i z klasą. Ogólnie na "tak", ale nie dla mnie. (W życiu bym nie wyszła bez stanika ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×