Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

m0kka

testy owulacyjnych

Polecane posty

Hej dziewczyny; korzystałyście z testów owulacyjnych?pomogły w staraniach o dziecko?jakie testy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że korzystałam. Udało się już po dwóch miesiącach. Jestem mama dwuletniego synka. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Chcesz mieć pewność, że kupiłaś najtańszy model na rynku, skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
y1XFtQRlhh1kdQz5yTiF5UK2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie te testy jeszcze w większe zamieszanie wprowadziło :/ w końcu trafiłam na takie testy które mi odpowiadają w tej chwili jestem pewna kiedy test jest pozytywny ale u mnie pod rząd są trzy pozytywne a nawet stwierdzilabym więcej gdyż są prawie identyczne kreski więc tak czy siak nie wiem kiedy mam owulacje bo z temperaturą różnie bywa , sugeruje się tylko moim bólem owulacyjnym czyli trzeciego dnia u mnie ból jest najsilniejszy wtedy też musi być owulacja bo potem test jest negatywny ale dzięki nim wiem kiedy mam najbardziej płodne dni , niestety nie mam śluzu płodnego w tej chwili obserwuje swoje cykle by w odpowiednim momencie postarać się o wymarzoną córcie :) na pewno są przydatne ale jest trochę z nimi zabawy wklejanie do zeszytu itp. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×