Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stonoga

Kiedy do ginekologa jeśli na teście II

Polecane posty

chyba nieśmiało mogę powiedzieć \"udało sie\" :))) Zrobiłam dwa testy i obydwa wyszły pozytywnie. Według moich obliczen maleństwo ma w tej chwili 3 tyg. Kiedy powinnam udac sie do ginekologa zeby mógł na 100 % potwierdzić ciąże. Coś mi sie przypomina, że jak byłam na przedciążowej kontroli to coś wspominał ze około 5 tyg tylko nie pamietam czy od poprzedniej miesiączki czy od owulacji kiedy teoretycznie moglo nastąpic poczęcie :( Narazie z niedowierzaniem patrzyłam na wyniki testów i poki co nie chce się nakręcać że jestem w ciąży az lekarz mi tego nie potwierdzi. Oczywiści biorę ciążowe witaminki, zdrowo jem i sie wysypiam ale boje się rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze mozesz spokojnie
2-3 tygodnie po terminie miesiaczki planowanej, torej nie mialas isc - wtedy najwyzej potwierdzi ci pecherzyk ciazowy, jezeli nic wiecej nie bedzie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) to jeszcze grzecznie poczekam z tydzien bo okres spóżnia się narazie 10 dni :) a chciałbym juz na tej pierwszej wizycie zobaczyc choc małą kropeczke na USG :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje :) Nie powinnaś w I trymestrze jeść witaminek ciążowych (chyba że lekarz zaleci inaczej). Musisz jeść tylko kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jak się spóxniał okres 2 tygodnie zrobiłam test w tym samym dniu też poleciałam do gina.Nawet gdybym po tygodniu zrobiła i wykazał by 2 krechy to z emocjii bym nie wytrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie jak mówi krocia.Witaminy są zazwyczaj podawane od 4 miesiąca ciąży.Kup kwas foliowy i łykaj raz dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z pierwszy poszlam w 5 tyg. /czyli dla lekarzy 7 ) i widzialam juz bijace ❤️ a z drugim w 3 i bylo widac tylko kropeczke. Poczekaj do 5! GRATULACJE!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tygodnie po spodziewanej @ bedzie tylko kropeczka ale jak przeczekasz jeszcze z tydzien i pojdziesz 3tyg po terminie miesiaczki to juz bedzie serducho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź jak najszybciej, przecież i tak nie wytrzymasz - przynajmniej ja bym nie wytrzymała. Jak nie będzie widac ciązy na usg, to Ci krew zbada i wszystko juz będziesz wiedziała. Trzymam kciuki! I daj znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassi77
nie radzę czekać zbyt długo,Ja zwlekałam i okazało sie,że zarodek jest słabo zagnieżdżony.Po dufastonie i luteinie było ok,ale strach pomyśleć co by byłojakbym jeszcze zwlekała.A tak moja Agatka ma juz 10 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięuje bardzo za ozdew. DZiś mija dopiero 14 dni od daty spodziewanej miesiączki wiecz spokojnie zaczekam jeszcze tydzień i dziarsko pomaszeruje do lekarza. :) A co do tych witamin, to jak rozmawialismy wczesniej to powiedział, ze na miesiąc przed rozpoczęciem staran mam zaczac brac Feminatal, nic nie mowi ze na poczatek tylko kwas foliowy, tylko ze od razu caly zestaw wit, w ktorym jest tez i kwas foliowy. Tak wiec troszke zgłupiałam teraz i nie bardzo wiem czy mam je odstawic i przerzucic sie na sam kwas czy za tydzien dowiedziec sie dokładnie co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×