Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co sądzicie o tym serialu

Nie z tego świata Wczoraj TVN 2235

Polecane posty

Gość co sądzicie o tym serialu

Oglądaliście????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiak20
bardzo mi sie podobał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak się skończył
? bo cholera zasnęłam:O a na pewno widziałam moment, gdy zgarnęła policja tego starszego brata przed motelem napiszcie, plisssss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pn 20/11 odc 1
Sam i Dean Winchesterowie jadą do kalifornijskiej miejscowości nękanej przez "kobietę w bieli". Upiór sprowadza śmierć na młodych mężczyzn. Bracia postępują zgodnie z instrukcjami wyczytanymi w dzienniku ojca i unieszkodliwiają zjawę. Sam z ulgą wraca do college'u, ale na miejscu dowiaduje się o śmierci swojej dziewczyny. Zginęła w podobny sposób jak pani Winchester. Zrozpaczony Sam dopiero teraz zrozumiał obsesję ojca i postanowił dołączyć do Deana w krucjacie przeciwko nadprzyrodzonym zjawiskom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pn 20/11 odc 1
Lawrence w stanie Kansas 22 lata temu. Jesteśmy świadkami śmierci matki dwóch małych chłopców Deana i Sama. Ginie w płomieniach. W ostatniej chwili ojciec ratuje braci z płonącego domu. Czasy współczesne - Sam kończy college i stara się dostać na jedną z najbardziej renomowanych uczelni w kraju. Nagle w środku nocy pojawia się jego starszy brat Dean , którego nie widział od długiego czasu i oznajmia mu ,że ich ojciec zaginął po jednym z polowań. Prosi go o pomoc w odszukaniu go. Ostatni ślad prowadzi do miasteczka Jericho gdzie giną niewierni mężczyzni. Przeciwnik: Kobieta w bieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak sie skonczył
hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiec bylo tak
zaprowadzili ta kobiete do domu i zostala wchlonieta przez podloge potem Sam wrócil do domu bo mial egzamin i wszedl do swojego pokoju i polozyl sie na lozku zaczelo mu cos kapac na czolo to byla krew a na suficie dziewczyna trup zjawa wybuchl pozar ale dean go uratowal i wszystko sie szczesliwie skonczylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie byl happy end...
No wlasnie nie skonczylo sie szczesliwie, bo ta kobieta na suficie to byla jego dziewczyna, to ona zginela, tak samo jak ich matka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiec bylo tak
acha... :( a więc sorki za wprowadzenie w błąd nie oglądałam od początku.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so what
ja potem miałam problem z zasnieciem,fajny serial:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajaSS
Oglądam właśnie 2 serię i czuję się uzależniona :). Nie jest to może jakiś tam klasyk z górnej półki ale dość fajna rozrywka. Uwielbiam sposób, w jaki więź między braćmi rozwija się z odcinka na odcinek. Nie wspominając już nawet o tym, jak miło na nich popatrzeć :D. _____________ (Supernatural: "Hunting evil never looked so good")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja....
No i znow TVN sie popisala, mieli dac drugi odcinek a puscili cos innego 😠 a tak czekalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ogladalam ale...
nie puścili 2 odc?????? 😠 dlaczego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie dlaczego
czekałam z utęsknieniem na ten serial, uwielbiam takie mrocne opowieści, a tu nagle pojawia się "Bez śladu". O co tu chodzi? Czy ktos wie, jakie będą losy nowego serialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAGA UWAGA UWAGAAAAA
23:15 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×