Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niko weimar

ZWIERZE W DOMU

Polecane posty

Gość niko weimar

ciekawa jestem jakie macie w domu zwierzaki jakiej rasy pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suczka- labrador (ale z podejrzanie zakręconym ogonem) II - ga suczka labrador miniaturowy ;) 2 kocice rosyjskie niebieskie kocur eurpejski (pręgowany buras-klasyk) papuga nimfa rybki akwariowe Koty są wychodzące, ale w domu bywają bardzo często. Aktualnie obrażone i zdetronizowane, bo ta nowa labradorka je goni (!!!) . Co począć z tym fantem??!!! Lista powyższa obejmuje zwierzaki domowe - jest jeszcze spore , wielogatunkowe stado zwierząt gospodarskich, które w domu , całe szczęście, jeszcze nie bywają :) A czemu pytasz, weimar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokokokokokokoko
farmerka a jak wyglada lablador miniaturka bo jestem ciekawa. kocham te psy mam juz jedna suczke labladorke ale ciekawa jestem. mam tez kota chorwata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suczkę, świnke morska i koszatniczke ale taki temat juz byl kiedys???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokokokokooko Labrador miniaturka jest kundlem czystej wody, wygarniętym ze schronu :) Drobnej kości, proporcjonalnej budowy ciała, biszkoptowa, krótka sierść ( również na ogonku), klapnięte uszka.......i najbardziej wzruszające oczka na świecie... zwłaszcza jak uprawia żebraninę przy stole :) Chcesz, to Ci foteczkę wyślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serwisek
Pies Maks rasy rottweiler i kot perski Puszek a i rybki akwariowe i dwoje rozwrzeszczanych dzieciakow tez prawie jak dzika zwierzyna lekko udomowiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi temu tematu
kota arystokratycznego białego ale z manierami dachowca :D oraz mam Dorotka II rybę bojownika, wczoraj kupiony, bo Dorota nr 1 zdechła w poniedziałek. I tu moje pytanie: czy ktoś tu się zna na rybach bojownikach? Dlaczego moja śliczna Dorotek zmarła przedwcześnie? Wszystko było ok, aż tu nagle zaczęło jemu się dziac coś ze skórą, jaka choroba. Potem oddała ostatnie cthnienei, niby tylko rybka, ale mi przykro. Nowy Dorotek nie jest zły, ale pierwszy pływał już troszkę w moim sercu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi temu tematu
serwisek: czy Twój kot jest może w pełni KOCUREM? Szukam męża dla mojej koteczki ślicznej. Ale bez żadnych hodowlanych motywów, po prostu jest piękna i chciałabym, żeby miała jakieś potomstwo, aż szkoda, żeby takich pięknych kotków więcej na świecie nie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ja
Do niedawna dobermana-nie żyje juz.Teraz west`a;),zupełnie w druga stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z nami mieszkają
dwa koty maine coony (w grudniu powiększy się kocia rodzinka) i pies olbrzym- azjata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serwisek
Niestety nie,zaczoł zaznaczac teren w domu i trzeba było wykastrować koteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotkę Tuquile:) Kot wielorasowy;), dwa i pól miesiąca ma dopiero i jest słodka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam psa a wlasciwie suczke :) Prawie terier tybetanski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Main coon\'y są piękne....te pędzeleczki...ach, marzenie :) Dorotek może został już przyniesiony do domu z jakąś ichtiozą - jeśli nie odkaziłaś akwarium po zgonie poprzedniej Dorotki ( poprzedniego Dorotka), to są takie kropelki do aplikowania do wody...Przyglądnij się w zoologicznym sklepie, czy w akwariasz nie pływają trupki - to bardzo źle świadczy o sprzedawcy - a Ty w sposób niewiadomy przynosisz zakażone rybki. Ichtiozy przenoszą się też z roślinkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z nami mieszkają
noo moje kotki są prześliczne i przekochane, nie mogę doczekac sie pierwszych kociaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 kot czarno-bialy 1 kot rudy 1 kotka buro-biala 1 suczka amstafka 1 chomik i jak na razie to wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niko_weimar
a tak pytam ....... ja mam wyzla weimarskiego i zastanawiam sie nad kotem ..... tej samej masci :) mysle o brytyjskim :) nie wiem czy sie zgodza ze soba ..... weimar ma juz ponad rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niko - najlepiej idź z wizytą do zaprzyjaźnionego domu z kotami - zobaczysz, jaka będzie reakcja weimarka. Zgodność koloru futerka nie musi oznaczać, niestety, zgodności charakterów.... Właśnie ciężko pracujemy nad opanowaniem odruchu wściekłego gonienia kotów przez łagodną skąd inąd labradorkę... W 9-ciu przypadkach na dziesięc kota zlekceważy - a w tym dziesiątym przypadku pogoń z dziamoleniem i wbijaniem się pod łózko - taka małpa !!! I żadne najdonośniejsze \"FEEEE!\" nie jest w stanie zawrócić jej z obranej drogi :( Całe szczęście, dom duży i koty mają się gdzie ewakuować...ale cała ta terapia to naprawdę orka na ugorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadomoco
Ja mam nienasyconego buhaja . A czasem wpadają do nas (z piwnicy) prusaki i skorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmertka kot chorwat jest kotem ktory jako kociak szukal mamy i przylasil sie do mojej suczki ktora mialam i bardzo sie pokochali. ona mu robila za mame( a dzialo sie to w chorwacji) wiec kot chorwat:D ale podobny do syberijskiego i wredny jak rasowiec:D wyslij mi fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winnie
Suczka nowofunland i terier.Okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiadaczka nieszczęśliwa
Coś, co wyszło z doniczki z sadzonką winorośli a teraz siedzi gdzieś pod oknem w pokoju i stuka kaskadami. Nie mogę tego nadal zlokalizować ani złapać a to już 2 miesiące! Chyba musi być małe ale puka jak cholera. Boje się że się rozmnoży... a buuuu....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azunia
ooo widze ze tez ma ktos tu wyżła :) tylko ze ja mam wyżła niemieckiego a ponadto drugiego pieska sarenke papuge nimfe no i oczywiscie szynszyla kiedyś były do tego jeszcze rybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niko_weimar
Pierwsza wizyta u kolezanki ktora ma 2koty:) hehehee smiechu warte szczekal gonil a one uciekaly przed nim ale mysle ze on chcial sie bawic bo to duzy dzieciak jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawał dobrej roboty
i wszystkie wasze psy obsrywaja klatki chodniki i trawniki srajcie na swoim trawniku a nie na moim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klatki??? Pierwsze słysze żeby takie coś miało miejsce, chyba ktoś ma dużą wyobrażnie a tak wogole to wynocha z topiku i nie robić tu burdelu. to topik dla właścicieli zwierząt a nie ich przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam psa wielorasowca a raczej owczarko-wyżełkę;) a teraz mam malutką dziesięciotygodniową koteczke LUNĘ :) słodka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzelka
ja mam wyzla niemieckiego, ma 9 tygodni i jest obledny!! mieszkanie doprowadza do ruiny i jest postrachem wszytkim malych pieskow w okolicy bo chce sie z nimi bawic i rozplaszcza je lapa na trawniku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×