Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niko weimar

ZWIERZE W DOMU

Polecane posty

Gość Azunia
moja wyżełka ma rok, ale na szczescie mieszkanie całe, buty i inne rzeczy tez, no moze oprocz ławy ktora troche zasmakowała, a co do malych piesków to tak samo robi, z kazdym by chciala sie bawic. Ale trzeba wyżłom to oddac ze energie maja niesamowita, moja po godzinie intesywnej zabawy z innymi psami jest ciagle żywa, nawet kiedy jej rownieśnicy sa padnieci a ona nie daje im spokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzelka
do Azunia! moj tez ma mnostwo energii, ale ma ta te zalete ze wychodze z nim na dklugasne spacery i dla mojego zdrowia tez sie to przyczynia!! pozdrawia twoaj wyzelke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azunia
Wyzełko dzieki i wzajemnie :) A mam tylko jeszcze takie pytanko czy Twoja wyżełka gdy przychodzisz do domu nawet po krotkiej nieobecnosci jak sie cieszy to musi trzymać coś w psyku??? Bo moja albo to trzyma moj rekaw albo czyśm innym zatyka sobie pysk typu but lub swoja zabawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tez maiałam wyżełke i też przy witaniu musiała miec cos w pysku albo kawałek mojego ubrania a jak nie to chociaz jakąś swoją rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzeniem moich dzieci jest kot z długą sierścią.Nie wiem tylko,czykot a kotka dla dzieci to różnica?Wiem że koty oznaczają swój teren,co może być uciążliwe,poza tym uwielbiam wszystkie zwierzaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irda
A ja mam obłędnie kudłatego chomika o imieniu... Azorek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niko_weimar
super dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzelka
moj wyzelek jest jeszce malutki, ale jak wracam do domu do skacze i biega dookol amnie i gryzie co popadnie bo rosna mu zabki!!! nie wiem jak bedzie pozniej. fakt, e ruèwielbia buty: jak niepoatrznie sie je zostawi w jego zasiegu to znosi je do swojego koszyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azunia
moja wyżlica ma rok, i przestała juz tak bardzo skakać na mnie, fakt jak juz bedzie miala stale zeby to przestanie gryźć a raczej szczypać ale to tak nie do końca bo mojej jeszcze to zostało i czasami lubi podszczypywać ludzi i lapac za rekawy, a najbardziej to jej sie podoba podszczypywanie tyłka szczegolnie jak ktos mnie odwiedza w domu. A jakiej masci macie wyżły bo mojej masc deresz, tylko ze bardziej przypomnia krowe z brązowymi łatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azunia
fajny maskujacy kolor ;) moja jakby zagineła to każdy by wiedział ze jest moja ;) w sumie ja chcialam miec setera irlandzkiego ale rodzina straszyla przed klaczeniem co okazało sie potem bzdura, bo ponoc psy o krotkiej siersci klacza. Tez wasze psiaki spia z Wami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasadniczo nie - bo byłyby sceny zazdrości z mniejszą.... Duża labradorka jest TYLKO rano do łócha zapraszana - mimio, iż 3-letnia (chyba) to nadal tak rozkosznie pachnie szczeniaczkiem - czy wszystkie labki tak mają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj piesek nie spi z nami i ma zamknieta czesc sypialno- lazienkowa mieszkania uwielbia za to gramolic siena kanapy w salonie chociaz wie, ze mu nie wolno, ale tak patrzy na mnie tymi slepiami i czsem mu pozwalam choc wiem, ze to niewychowawcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×