Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spinka klinka

Jak sprawdzic stan konta w Simplusie

Polecane posty

hej, mam teraz telefon na karte, wczesniej zawsze mialam abonament. Ostatnio zasililam konto przez internet i nie wiem, gdzie i jak sprawdzic, czy tel rzeczywiscie zostal zasilony? poradzcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym razem bez nicka.....
*100#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korzystać z wyszukiwarki
nie, na żarty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korzystać z wyszukiwarki
słuchaj, są dwie opcje: albo masz kwotę na wyświetlaczu albo sprawdzasz za pomocą *100# i "zadzwoń". Trzecia opcja to numer biura obsługi klientów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tukasa
Czasami mam wrażenie, że rodzaj ludzki dopada debilizm wtórny! A od czego ulotki, które na pewno dostałaś przy kupnie karty simlus? A od czego strona www.simplus.pl. Według mnie, między innymi, od informacji. Chyba, że mnie też dopadł debilizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korzystać z wyszukiwarki
Dzisiaj tutaj panuje totalny regres przeplatany skrajnym kretynizmem. :O Zlot debilek, jak Boga kocham. Kwintesencja debilizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korzystać z wyszukiwarki
To zadzwoń do biura obsługi, zajrzyj na stronę plusa, albo cokolwiek w ten deseń do cholery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestancie sie tak pienic. Nie chcesz, nie odpowiadaj, po co te bluzgi? idz, pocwicz na worku treningowym albo pobiegaj, zamiast pluc jadem! Simplusa mam od niedawna, dostalam karte sim w prezencie nie mam ochoty ani sily, zeby przebijac sie przez setki roznych depbilnych propagadowych informacji na stronach simplusa, dlatego pytam tutaj. Liczylam, ze znajdzie sie ktos, kto ma tel w simplusie i w dwoch slowach poda odpowiedz Oprocz wybitnego intelektu i bezwzglkednej inteligencji, ktorymi bez watpienia dysponujecie, trzeba miec tez doze kultury i zyczliwosci wobec bliznich, zeby moc nazywac sie czlowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korzystać z wyszukiwarki
ja tam nie mam potrzeby nazywać siebie człowiekiem, natomiast Twoje lenistwo doprowadza do szału resztki mego człowieczeństwa. Ogarniasz? Dostałaś 2 odpowiedzi, nie dajesz rady spiżdżaj na stronę plusa i tyłka nie zawracaj. Twój topik został zaanektowany do wymiany luźnych uwag nt. kretynizmu, gdyż nie chce nam się przedzierać do miejsca, w którym tworzy się nowe tematy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie nie chce szperac na stronach plusa, a tobie sie chce pisac bez sensu. Moze bys skierowala swoja nadmiar energii na wlasciwe tory i np znalazla dla mnie te informacje na stronie simplusa? buahahahaha tylko nie peknij :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tukasa
Jak ktoś ma lenia w dupie, to trudno. Tak kwoli informacji- na stronie simplusa nie trzeba się przedzierać przez wszystko. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę, jakiej szukasz. No, ale to chyba musi strasznie boleć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korzystać z wyszukiwarki
Sp.rdalaj :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, mysle, ze w ten sposob niewiele w zyciu osiagniesz, skoro potrafisz jedynie marnowac swoj potencjal ntelektualny na podobne sptytne wybiegi :P ja przynajmniej otwarcie sie przynaje, ze mam lenia w dupie i bardzo mi z tym dobrze. A takei znerwicowane jednostki jak ty trownia cenny czas i marnuja energia..ciu ciu, nieladnie, do niczego w zyciu nie dojdziesz leniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×