Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kocham morze

zdrada

Polecane posty

Gość 16 lat po zdradzie
nie ma chwili, zebym o tym nie pamietala z jakim zdrajca zdecydowalam sie zostac... nie licz na to, ze on cokolwiek doceni, wrecz przeciwnie - juz wie, ze moze Ci zrobic wszystko, a Ty i tak z nim bedziesz i do tego jeszcze bardziej kochajaca i wierna jak pies... tego nauczyla go ta zdrada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16 lat po zdradzie
czekalam dlugo, ludzilam sie, ze wybacze, on nie zrobil tego juz nigdy wiecej, przynajmniej nic o tym nie wiem, ale juz nigdy mu nie zaufalam, juz zawsze podejrzewalam go o wszystko... idac z nim do lozka czuje sie jak ostatnia szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16 lat po zdradzie
teraz juz wiem, ze zdrady nie da sie wybaczyc i wiem ze to byl blad, ze z nim zostalam, ale jestem tego pewna dopiero teraz, po latach, wtedy chcialam dac nam szanse, myslalam, ze da sie tak zyc, teraz wiem, ze sie nie da... szkoda mi bylo dzieci, a teraz szkoda mi tych lat, bo dzieci dorosly, a ja zostalam sama ze zdrajca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16 lat po zdradzie
przez 16 lat bylam zywym trupem, milosc do niego nie tylko, ze sie wypalila w plomieniu pogardy i obrzydzenia, ale zamienila sie w zupelna obojetnosc, obcosc, nawet nie nienawisc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca motoryzacji
aaaaaa Zaporożec (język rosyjski: Запоро́жец, język ukraiński: Запорожець to nazwa marki małych samochodów budowanych od roku 1958 w fabryce ZAZ w Ukraińskiej SRR. Różne jego typy produkowane były aż do roku 1994. Słowo zaporożec oznacza Kozaka z Siczy Zaporoskiej. Podobnie jak VW Garbus w Niemczech czy Trabant w NRD, radziecki zaporożec miał być "samochodem dla ludu" - był to najtańszy samochód w ZSRR, a przy tym, dość wytrzymały na stan dróg w Związku Radzieckim. Wszystkie samochody Zaporożec miały napęd na tylną oś i silnik chłodzony powietrzem (umieszczony z tyłu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca motoryzacji
Dane techniczne modelu ZAZ-968M Liczba miejsc: 4-5 Masa własna pojazdu (sucha): 750 kg Masa pojazdu gotowego do jazdy: 800 kg Masa pojazdu w pełni obciążonego: 1200 kg Maksymalne obciążenie osi przedniej: 300 kg Maksymalne obciążenie osi tylnej: 900 kg Dopuszczalna masa bagażu w bagażniku: 50 kg Długość: 3765 mm Szerokość: 1490 mm Wysokość (bez obciążenia): 1400 mm Rozstaw przednich kół: 1240 mm Rozstaw tylnych kół: 1226 mm Prześwit (przy pełnym obciążeniu): 185 mm Kąt natarcia natarcia: 31° Kąt zejścia: 26° Średnica zawracania (między krawężnikami): 10,6 m Prędkość maksymalna: 130 km/h Droga hamowania 80-0 km/h (z pełnym obciążeniem): 43,2 m Przyspieszenie 0-100 km/h (z dwiema osobami): 32 s Zużycie paliwa (z gaźnikiem K-133): - przy 90 km/h: 6,5 l/100 km - w mieście: 9,5 l/100 km - ogrzewanie 0,85 l/h Stosowane modele silników: - MeMZ-9683 - MeMZ-968GE (nowy dwukomorowy gaźnik i zmieniony wydech) - MeMZ-968BE (j.w. dodatkowo nowa głowica z mniejszymi komorami spalania): Rodzaj silnika: gaźnikowy, czterosuwowy, górnozaworowy, chłodzony powietrzem Ilość cylindrów: 4 w układzie V (pod kątem 90°) Pojemność: 1197 cm3 Średnica cylindra: 76 mm Moc maksymalna (przy 4400-4500 obr/min): - MeMZ-9683: 41 KM - MeMZ-968GE: 45 KM - MeMZ-968BE: 50 KM Maksymalny moment obrotowy: 7,8-8,3 kGm (przy 3500-3600 obr/min) Paliwo: - MeMZ-9683: Etylina 76 - MeMZ-968GE: Etylina 76 - MeMZ-968BE: Etylina 93 Stopień kompresji: - MeMZ-9683: 7,2 - MeMZ-968GE: 7,2 - MeMZ-968BE: 8,4 Minimalna temperatura uruchamiania (bez podgrzewania): -15° C Bieg jałowy: 1000 obr/min Kolejność pracy cylindrów: 1-3-4-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i się zdziwisz ale
a misie nie podoba Mercedes klasy A i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16 lat po zdradzie
takie sa moje spostrzezenia i gdyby cofnal sie czas, a ja bym miala te wiedze, co teraz - odeszlabym i dalabym sobie i dzieciom szanse na szczescie, bo zostajac z nim zrobilam najgorsze, co bylo mozna nie tylko sobie, ale i dzieciom... juz nigdy nie bylismy szczesliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona starucha
różnica jest taka że "kocham morze" pielęgnuje swoją miłość a "16 lat po zdradzie" pilęgnowała swój uraz do męża. To nie musi tak samo wyglądać! A panowie (choć nie na temat) przynajmniej wnieśli trochę optymizmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIRUS.
u›ä-0ä-˘ âL˘âT˘ä-uÓ0äܢ uLä-t|ŐH˘:J˘u>âL˘âT˘ä-uń0äo˘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wszystkie opinie poważne te mniej też (skoro komuś przyniosło to jakąś ulge) zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S 71
jestem dzieckiem z rodziny dotknietej zdradą ( teraz dorosła kobieta z mężem i dziećmi ) . Moja matka wybaczała i naiwnie myślała że ojciec się zmieni i wróci do normalnosci . Nic takiego sie nie stało , robił to dalej tylko był bardziej ostrożny . Ja mam przez to bagaż doswiadczeń , których uwierz mi nie chciałabym mieć . Dzieci widzą wszystko ,słyszą i obserwują i rozumieją wiecej niż ci się wydaje ! A gwarantuje ci ,że odbije sie to na ich przyszłym życiu . Płakać mi się chce jak czytam ......zostanę i wybaczę dla dzieci ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety też po....
...i może każdy ciągnie kołderkę w swoją stronę ale nie ma skutku bez przyczyny - nie licząc facetów którzy są zwyłymi fiutami. Opowiadanie o tym jak i dlaczego byłoby śmieszne więc pominę. Też zrozumiałem co mogę stracić i zostałem..... W waszych wypowiedziach jest sporo racji- i tych że trudno wybaczyć i tych że można wybaczyć ale nie zapomnieć, i tych że sporo partnerów(częściej kobiety-my traktujemy zdrady mniej poważnie)pielęgnuje po nie miłość i małżeństwo a pamięć o zdradzie i nienawiść. Wiesz kocham morze...u mnie to nawet przez 2msc było jak nigdy wcześniej a potem ..... i od tego czasu już nic nie było tak jak mogło by być i szkoda że dopiero teraz się kończy(po 2-ch latach). Jeśli umiesz zapomnieć i mąż będzie dla ciebie dobry? to super-walcz. a jeśli przy każdej różnicy zdań masz mu przypominać jaki jest gnojem śmieciem i sk*******em to dla wszystkich lepiej zakończyć ten etap waszego życia. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4suw
Silnik tychta bajecznie w tym autku,mimo że made in ussr.Z resztą radzieckie silniki są super.Dniepr zawodowo dudni swoim boxerkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×