Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aszaleeee

Co sądzicie o kozakach EMU????

Polecane posty

Gość aszaleeee

podobają się wam te kozaczki???????Bo ja właśnie sobie takie sprawiłam na allegro i mam też torebkę EMU.Jestem bardzo zadowolona z zakupu..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne!!! :) Ale zaraz Cię zaleje fala jadu ze strony właścicielek białych kozaczków z długim czubem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec tak
fajniusie są :P sama mam czarne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniio
A co to są "kozaczki EMU"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej chwili to na allegro nie ma takich *naprawdę ładnych EMU*. :o A te \"różowiutkie\" - ojej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniio
Dzięki za uświadomienie.Niektóre nawet fajniusie i napewno cieplutkie-na taki prawdziwy śnieg.Nic lepszego na zimowe spacerki.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfhgf
tragedia. Ani to to nie wyglada, ani nie daje pozadanego efektu za 300 zl moge miec zajebiste buty, i tak samo fajnie ocieplane. a nie nosze bialych kozakow z czubem. po prostu, kwestia gustu mi sie strasznie nie podobaja.wygladaja troche jakby te buty sniegowce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas
mowi sie na to waciaki. Sa wstretne. Myslalam ze wyszly juz z mody. moze dziecko 5 letnie by w nich jeszcze jakos wygladalo, ale nie dorosle osoby. Zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaaaaaa
te orginalne są tylko takie drogie, w irlandii mozna bylo takie kupic juz za 20 euro , mi sie osobiscie nie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nie sa wybitnie
piekne, ale mozna je ladnie zestawic z niektorymi modelami dzinsow no i sa niesamowicie wygodne:) noga sie w nich nie poci, bo nie jest to jakes sztuczne byle co ktorym aktualnie ocieplaja buty, w sumie glownie przez ta welenke kupilam te buty, a poniewaz nie ubieram sie elegancko sa dla mnie w sam raz:) z tym ze wybralam neico zgrabniejszy model http://www.allegro.pl/item142451409_emu_buty_chesapeake_38_sand.html taki, ale sa czarne pozdrawiam wszystkie kobietki ceniace wygode:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala miiiiiiisia
MI SIE ONE NIE PODOBAJA ale kazdy ma swoj gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohydne to kozaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d-_-b
Nawet fajne dla dzieci do 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się nie podobają w ogóle... I też nie noszę białych kozaczków z czubem. Mam dwie pary ładnych czarnych i jedną parę brązowych... W takich emu, to biega moja mała kuzyneczka... Moim zdaniem przy spódnicy wyglądają jeszcze jako tako (chociaż zależy jeszcze, jaka spódnica i ogólnie jaki charakter ubioru), ale przy spodniach, to tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszaleeee
no akurat te co pokazała misia123456 to nie za ciekawe,ja kupiłam fajniejsze za ponad 300 zł i klasyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nie sa wybitnie
no widzicie, niektorzy po prostu bardziej sobie cenia wygode niz 'piekno' poza tym wiadomo ze nie to jest ladne co ladne, tylko to co sie komu podoba:) ->porcelanowa anzelina-tylko pewnie te twoje kozaki sa i tak na obcasie a ja obcasow w zimie nie nosze i nosic nie bede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieladne te buty. nie dalabym
takich pieniedzy za takie buty. sa inne rowniez wygodne cieple i wcale nie na obcasie. pozatym jak widac zima nas omija pelnym lukiem;) pozatym te buty na wysoki snieg...z pielegnacja bedzie problem,jak sie porobia zacieki itd.. chyba niewiele fanek tych butow na forum ja do nich tez nie naleze a tez nie chodze zima na obcasie.sama nieprzepadam za widokiem tlenionych blondynek na szpilkach trzymajacych sie plotu zeby nie upasc na lodzie;'P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×