Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bulinka17

pilne!!!

Polecane posty

Idz do jakiegoś sklepu z płytkami. A co my tutaj mamy płacone za udzielanie porad??? czy to sklep z kafelkami??? I nie zakładaj co chwila topiku z tym samym tematem. Zeby ludzie mieli tylko problem z wyborem płytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szawa
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sklepie pytają sie tylko jaki mi sie kolor podoba i obojetnie jaki bym im nie powiedziała twierdzą że ten będzie dobry. nie wiem jaki kolor pasuje do łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szawa
no to kto ma kurwa wiedziec, jak nie ty ????? ale pierdolenie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gra Złudzeń nikt nie każe ci tu pisać ale jak nie chcesz odpowiadać na czyjeś tematy to co ty tu robisz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem , chciałabym żeby było przytulnie i jednocześnie optycznie powiekszyć to pomieszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fassty
faktycznie, ale pieprzenie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletta---
Aaaaaaaaaaaa co, ja poradzę. Koniecznie jasny kolor, beż, brzoskwinia, białawy, niebieskawy, cegara juz są teraz nie modne, jeśli już to szlaczek, ale też niezbyt rzucający się w oczy i pstry. Chyba w to jest opoczno, płytki z dekorami w takie motylki, kolor zielonkawy i żółtawy - superowy. Wc bardzo świeży i "świetlisty", cena dość niska 20 z hakiem za metr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletta---
aaaaaaaaaaaaa piszesz przytulnie, to nie może być niebieski (wg mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa blistry
nie niebieski - ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble bllle
Bulinko, tytuł PILNE! nic mi nie mówi i nie pomogę ci bo nawet się nie starasz:-P Chyba ewidentnie się nudzisz w domu a skoro się nudzisz nie powinnaś mieć problemu z zajrzeniem w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj uważnie... prostokatne białe... czasem przepleć czarną... w zdłóż pamietaj, wzdłóż... rozpier...ci całą łaziene, nie pomieścisz oczu, tyle miejsca bedzie sie wydawało.. normalnie ogrom, ale warunek prostokatne płytki i od czasu do czasu czarne na przekór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×