Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swatchkowa

Czy zegarki firmy Swatch sa dobre?

Polecane posty

Gość swatchkowa

chcialabym kupic sobie taki ale nie wiem czy sa dobre itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mozesz pojechac tam
sa dobre. kupuj smialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki od pol roku, slyszalam ze trzymaja do pierwszej wymiany baterii.. na zachodzie mowia na nie jednorazowki. ja jestem w sumie zadowolona, choc szkielko (plastik) rysuje sie bardziej niz w innych moich zegarkach. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Mój ma z 4, może 5 lat. Ma kilka rys, bo nie jest z tych płaskich i przeżył 2 wymiany baterii, (jedną niepotrzebną, bo wtedy przeztał chodzić z winy pokrętła, a nie baterii. Musiałam tylko pokrętło docisnąć i zaczął chodzić znowu). Teraz chciałabym pasek wymienic, bo stary, ale skórzane są koszmarnie drogie: http://www.prezencik.pl/pasek-swatch-ayls139-p-720.html (taki jak ten, tylko czarny w tloczone czarne kwiaty mi się podobał, tylko go wykupili)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup cos lepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zegarek swatch 3 lata,pływałam z nim wielokrotnie i bardzo dobrze się trzymał ,ostatnio stanął i się zastanawiałam jak wymienić baterię i przez przypadek uszkodziłam uszczelkę więc raczej sobie z nim już nie popływam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zegarek swatch 3 lata,pływałam z nim wielokrotnie i bardzo dobrze się trzymał ,ostatnio stanął i się zastanawiałam jak wymienić baterię i przez przypadek uszkodziłam uszczelkę więc raczej sobie z nim już nie popływam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zegarek swatch 3 lata,pływałam z nim wielokrotnie i b.dobrze się trzymał ,ostatnio stanął.Zastanawiałam jak wymienić baterię i przez przypadek uszkodziłam uszczelkę więc raczej sobie z nim nie popływam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×