Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rtqwqtw

komedia kozaczana

Polecane posty

Gość rtqwqtw

po co laski ubieraja sie wszystkie tak samo sluchajcie takie buty wysokie ispodnie wciagniete sa genialne dla chudych modelek z dlugimi nogami polki wiekszosc jak maja ponizej 170 nie powinny dlaczego bo skracaja se jeszcze bardziej nogi i po co w imie czego ......mody?nie wszystko jest dla wszystkich i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Właśnie wypowiedziałam się w wątku na temat pogoni za modą. Przekopiuję też tutaj: "Kobety, które za wszelką cenę chcą być modne, (czytaj: nie wyróżniać się z tłumu), uważają że brak pogoni za najnowszymi trendami wynika z bycia mniej kobiecą. Nie sztuka ubrać się tak samo, jak 3 koleżanki z klasy/grupy na uczelni/pracy. Sztuka wyglondać dobrze i jednocześnie troszkę inaczej niż wszyscy. Jak zgrabna dziewczyna "kopiuje" koleżanki, to jeszcze jakoś można jej wybaczyć, ale gruby tyłek do spodni rurek włożonych w buty zostawię bez komentarza. Gdyby ta osoba ubrała szerokie spodnie z grubego materiału i do tego buty na obcasie wyglondałaby szczupło i smukło, a nie ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivivivivivi
"wyglonda" na to że musisz częściej patrzećw słownik ort niz na kozaki na ulicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LASKA Rqwtqtw
a po jakie licho , zreszta jak większośc nastolatków, w pogoni za niewyróżnianiem sie z tłumu, używasz słownictwa typu "LASKA". Ty jesteś LASKA? Bo ja jestem DZIEWCZYNA. I dla taniego poklasku nie posługuję sie slangiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _eklerka_
Vivivivivivi, lepsza dysortografia niż brak taktu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humana
Akurat wzrost nie ma az takiego znaczenia jak proporcje. można miec 160 i proporcjonalnie długie nogi, i przy 180 w stosunku do swojej sylwetki krotkie. I czy wydaje wam sie , ze wcześniejsza moda, na spodnie typu suuuuperr biodrowki, była lepsza? Przeciez to tez bardzo skracało nogi, a jeszcze wygladały z tych spodni obleśne majtasy, i wylewały si e nierzadko zwały tłuszczu. To ja juz wole oglądac dziewczyny w spodniach 7/8 i swetrach zakrywających biodra. Takie spodnie są tez dobre na jesienne słoty, i zimowa pluchę. Długie spodnie , szczegolnie dotyczy to dzwonow, które z ulicy i chodnikow zbierały wszelki brud tez nie wyglądały dobrze. Oglądałam to często na ulicach. zabłocone praktycznie do kolan. Reasumując z kazdej mody mozna wziac coś dla siebie, co będzie dla nas korzystne, i z kazdej mody mozna wziąć cos , co nas oszpeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potakontass
Dlaczego młode dziewczyny, potrafią juz byc tak upierdliwe, z wiekiem to tylko może sie pogorszyć, przerazające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×