Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stefcia346

MAŁE OBUWIE!!!

Polecane posty

Gość stefcia346

to moja ostatnia deska ratunku... był juz temat duzych rozmiarów obuwia.. a teraz moze coś małego.. podobnie jak panie z duzymi stopami mają problem kupna butów tak ja mając rozmiar 34/35 nie potrafie kupic sobie butów... każde wyjście na miasto w poszukiwaniu butów takich które mnie zadowola kończą sie bólem głowy zepsutym chumorem i ogólnym złym nastawieniem... mieszkam w miescie dośc duzym ale mimo wszystki nie ma sklepu obuwniczego który sprzedawałby buty o nietypowych rozmiarach... a wyjazd do jakiegos "wielkiego" miasta tez czesto konczy sie klęską.. czy ktos ma podobny problem?? a moze juz go rozwiązał? prosze piszcie.. a moze znacie jakies stronki www. które prowadza sprzedaż butów w tym rozmiarze? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka zz
cześć ja też mam ten problem tylko że ja noszę rozmiar 33 polecam ci firmę ryłko ja tam kupuję buty miesiąc temu np kupiłam fajne czułenka zapinane wokół pięty na 7 cm obcasie prawdopodobnie buty z tej firmy można zamawiać przez internet str www.rylko.pl polecam ci też firmę balldowski powracając do ryłka czasami buty w małych roz występuja na allegro oczywiscie nowe .powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FemmiShu.pl
Zapraszam Panią serdecznie na www.femmishu.pl, gdzie znajdzie Pani buciki tylko w małych rozmiarach. Nowoczesne i bardzo kobiece modele... serdecznie zapraszam, www.femmishu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×