Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdaliena

DO WARSZAWIANEK

Polecane posty

Gość magdaliena

regularnie jezdze do Wawy na zakupy. nigdy jednak nie zwracałam uwagi na sukienki. teraz, kiedy zbliza sie studiowka chce sie wybrac do stolicy w ich poszukiwaniu. proszę o radę, gdzie, gdzie i jeszcze taz gdzie mam szukac? ps. oklepana tandeta odpada. gorsety, atłasowe porda i te sprawy kompletnie nie wchodza w gre. u siebie mam tego dostatek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaliena
atłasowe porda= chodziło o borda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swwwwrty
dla przejednych ze wsi proponuje stadion xx-lecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaliena
nie jestem ze wsi kochanie. ale nawet gdybym była to nie widze powodow do smiechu. stadion zostawie tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka..........
proponuję jednak Arkadię, bo jest tam wiele butików i pewnie, jeżeli jesteś w miarę szczupła, znajdziesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenkaa
Galeria Mokotow, ARKADIA, zwroc uwage na ZARE, w ubiegłym roku własnie tam kupiłam na swoja studniowke, i nie jest to zadna beza, czy spodnica z gorsetem. NIe rozumiem dlaczego zauwazacie tylko takie sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klałn szyderca
swwwwrty, jesteś jedną z osób potwierdzającą moją teorię, że warszawianki to wieśniary i idiotki. Gratuluję, durna flądro!!! Pozdrów resztę znakomitych ludzi ze swojego otoczenia. Wrocław jak zwykle pozdrawia Warszawę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klałn szyderca
przepraszam - miało być "spora część warszawianek". Wybaczcie mi, warszawianki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klałn szyderca==== Wybaczam - moja rodzina mieszka w W-wie od czterech pokoleń i nikt z moich bliskich ani znajomych nie traktuje ludzi w ten sposób. swwwrty===== Taka wypowiedź to najlepsza autorecenzja :O Magdaliena=== nie wiem jakie sukienki lubisz. Ja kupuję kopertówki w Orseyu /adresy znajdziesz w Avanti albo w Hot/, sukienki bardziej romantyczne w Promodzie /końcówki serii Promodu możesz znaleźć za ułamek ceny w małym sklepiku pośrodku Chmielnej - tuż przy Brackiej, wejście z bramy. Niestety, wybór jest niewielki/. Rzeczy bardziej na luzie szukaj w H&M /najlepszy jest na Marszałkowskiej, przy Galerii Centrum/. Klasyczne są w Monnari, dobrej jakości, ale dość drogie. Jest kilka niezłych butików polskich projektantów na Chmielnej, ale ceny nie na każdą kieszeń. Dobra jest Zara /również przy Galerii Centrum/, choć niektóre podobne modele bywają w Reserved za połowę cen Zary - częściej bluzki, niż sukienki. Pomyślnych łowów :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do stationu to właściwie nie widzę wielkiego powodu do śmiechu. Suknia balowa z tamtąd kosztuje kilkaset złotych, a Skrzynecka te swoje suknie wieczorowe z TzG miała właśnie ze stadionu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×