Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość so what

Łódź-FRYZJER-SZUKAM

Polecane posty

Gość so what

Szukam świetnego fryzjera,najlepiej na Widzewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfg
Jak na Widzewie to wal do Geanta i tam w pasażu jest salon fryzjerski (nie pamiętam nazwy) - polecam zwłaszcza panią Dominikę jeśli tam jeszcze pracuje - jest rewelacyjna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so what
WIiesz,szukam takiego fryzjera zeby nie pytała mnie co chce tylko zeby miała pomysł na mnie.Ona taka jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfg
Jak poprosisz żeby Ci doradziła, to wymyśli Ci cos fajnego. Powiedz jej też czy jesteś zdecydowana na jakąś odważniejszą fryzurę, czy wolisz coś bardziej klasycznego, tak żeby mogła dopasować fryzurę do twarzy, ale i do Twojego stylu bycia. Ja chciałam coś odważnego i zrobiła mi naprawdę rewelacyjną fryzurę. A że dziewczyna profesjonalnie tnie, to z układaniem potem nie miałam żadnego problemu, wystarczyło umyć, nałożyc ciut pianki i potargac palcami. Przetestowałam już niejednego fryzjera i ta babeczkę naprawdę gorąco polecam. Jakbyś chciała jeszcze kogoś innego, to mam też znajomego fryzjera (faceta) na Retkini - też rewelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so what
dzieki wielkie:) Mam dosyc balejazu i chce jakis fajny kolor.Co chodziłam po fryzjerach to babki pytały sie co chce.Przeciez ja nie wiem co chce,one sa od tego by mi poradzic.Tak mysle.Co do ciecia do odpada bo lubie swoje długie włosy,no chyba ze zetnie tylko troche;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygodna i modna
Ogólnie w Łodzi jest problem z dobrymi fryzjerami,moja koleżanka była właśnie w Geancie(nie trafiła pewnie na pani ą Dominikę) i zrobiono ją na kurczaka w sensie koloru,jeśli chodzi o farbowanie to polecam(nie jako super fachowca) p.Agnieszkę na Maćka z Bogdańca 16,salon Vertigo(Janów-piękny salon),sama chodzę też do Gabriela ale na Lutomierską ale zadowolona bardzo nie jestem,jednak jest tam wiele klientek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so what
czesc:)a mozesz mi podac nr telefonu do tego salonu Vertigo?Mieszkam na widzewie i miała bym blisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so what
bo szukałam na necie i nie moge znalesc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margot.m
mam ten sam problem. ja nie wiem w tej łodzi to chyba naprawde nie ma normalnych fryzjerów, kazda sie pyta mnie co chcę albo co wczesniej miałam robione .. kurcze sama powinna to widziec. ja ostatnio byłam u takiej młodej dziewczyny na przybyszewskiego w takim salonie na 1 pietrze w jakims takim domie handlowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie,nic mnie tak nie wkurza jak fryzjerka nie ma sama pomysłu.nawet zastanawiałam sie czy by nie isc do stylisty ale od razu przypominam sobie moja kolezanke,ktora poszła do takiego \"stylisty\"i wyszął z beretem na głowie.Tak ja pociachał,koszmar .Wiec szukam i szukam i znalesc nie moge. A z tego na Przybyszewskiego byłas zadowolona?tam koło Tatrzanskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margot.m
tak, to było obok tatrzanskiej. byłam zadowolona z malowania. az sie zdziwiłam. i nawet niedrogo tam jest bo zapłaciłam 86 zł a fryzjer obok chciał 100. kiedys tez bylam w takim salonie na narutowicza - nazywa się bello, chyba nigdzie mi tak nie pomalowali wlosow jak tam. naprawde super wygladaly, ale jest tam dosc drogo - za to samo co na tatrzanskiej chyba zaplacilam 180 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z malowania tzn farbowania?ale wiesz..mnie interesuje taki z jakas wizja na mnie.Bo cena schodzi na drugi plan,moge zabulic ale oczywiscie bez przesady.Musi mnie widziec jakos.Wiesz o co mi chodzi?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margot.m
to idz do salonu bello na narutowicza. jest drogi ale pracują tam stylisci. 2 facetów jak ostatnio byłam. mi malował włosy Radek i byłam z efektu zadowolona, z ceny mniej ;) a drugi to Carlos ;) ale nie wiem jaki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×