Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krzych26

Kolejna nowo poznana dziewczyna z dumą mi mówi że już nie jest dziewica

Polecane posty

Gość odbyt Joli
dokładnie! nic mnie tak nie wkurza jak tacy kretyni ktorzy pisza ze chca miec dziewice a sami pieprza na lewo i parwo! zawsze nerwy trace i sie kloce ale dzis ne dam sie sprowokowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odbyt Joli
Takie stwierdzenia swiadcza o neidojrzalosci delikwenta i egoizmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłem Ci co że aż tak mi źle życzysz. To jest przykład typowej kurwy nie dość że zdzira to używa takiego jężyka który kobiecie nie przystoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam ja jestem dziewica jeszcze wiec nawet jak nia nie bede to mam w dupie co o mnie facet powie jezeli jestem szmata to papa kochasiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci powiem....
że mam 22 lata i jestem dziewicą ale takich kurwiarzy jak ty omijam szerokim łukiem. może dlatego wciąż jestem dziewicą:( i nie chodzi tu o to ile miałeś kobiet tylko jak je traktujesz wiesz co się mówi o takich facetach - że swoją żonę będą traktować jak boginię, nosić na rękach itd. ale co drugi wieczór będą się kurwić w agencjach. bo żona jest święta i z nią to można tylko po bożemu czyli przez dziurkę w piżamie. żenujące podejście nie liczy się to z kim ktoś był przed tobą ale dlaczego. ty stawiasz na równi puszczalską nastkę która daje nieznajomym w kiblu na imprezach z kobietą która była z mężczyzną którego traktowała poważnie i on ją też ale po prostu się rozstali. tak bywa w życiu, ludzie kończą poważne związki z różnych powodów. jak tego nie rozumiesz to jesteś żałosnym gówniarzem a nie mężczyzną no ale czego się spodziewać bo frajerze któy od 16 roku życia zadaje się tylko z dupodajkami. dziewicę to sobie obejrzyj w telewizji. może tzw. porządne dziewczyny od ciebie uciekają bo wyczuwają twój charakter. dla mnie nie miałoby znaczenia czy facet jest prawiczkiem czy nie, ale to jaki ma stosunek do swoich byłych. jeśli traktował je jak szmaty to tak samo potraktuje mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhh Krzysiek żal mi Ciebie...Strasznie płytkie masz podejście do życia...Czy dla Ciebie liczy się tylko głębokość pochwy i długość penisa mnożone przez częstotliwość uzywania? :O To są dla ciebie priorytety w życu? Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gdańska..
Krzychu , nie wierzę, że masz 26 lat...chyba 16...tak infantylny sposób pojmowania rzeczywistości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gdańska..
jesteś pojebany szmaciarz--->> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewictwo to coś więcej niż głębokość pochwy i sprawy fizyczne. Wszystkie szmaty na różne sposoby próbują z deprecjonować wartość dziewictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, jesteś po prostu infatylny i naiwny :O Poza tym z domu nie wyniosłeś szacunku dla kobiety. To przykre ale niestety taka jest prawda. Zastannów się nad sobą bo możesz mieć spore problemy z kobietami z takim podejściem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci powiem....
nie chcę żebyś mnie traktował jak jedyną nie chcę żebyś w ogóle mnie jakkolwiek traktował po prostu nienawidzę takiego podejścia do kobiet jakie zaprezentowałeś normalny facet (nie kurwiarz) - idzie do łóżka tylko z taką którą uważa za jedyną. a to że coś w życiu nie wychodzi i trzeba się rozstać to już inna sprawa. tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem po co tak uogolnianie to ze panna jest dziewica to nie znaczy ze musi byc w kokretnym ,zakrojonym przedziale wiekowym ja mam 20 lat i co...i jakos nie kochalam sie jeszcze,nie kreci mnie czysty sex sam w sobie do tego optrzeba uczuc... co najwazniejsze nie spieszy mi sie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem szmaciarz tylko doświadczony mężczyzna który szuka porządnej dziewczyny ale same kurwy mi się trafiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalny facet podchopdzi ze zrozumieniem do faktu że dwudziestokilkuletnia kobieta miała prawo kogoś wcześniej kochać i sypiać z nim...nie rozumiem co w tym dziwnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci powiem....
krzychu czy mnie też nazwiesz szmatą??? mimo że mam 22 lata i jestem dziewicą skoro tak gardzisz nie-dziewicami to po co ładowałeś im się do łóżek od 16 roku życia??? na co ty teraz liczysz? gardzę mężczyznami którzy uprawiają seks z kobietami którymi gardzą gdybym ja poszła do łóżka z kimś kim gardzę to też byłabym szmatą -ale tego nie robię w przeciwieństwie do ciebie włącz sobie TV Trwam i pooglądaj dziewice bo tylk oto ci zostało z twoim podejściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gdańska..
"Nie jestem szmaciarz tylko doświadczony mężczyzna który szuka porządnej dziewczyny ale same kurwy mi się trafiają" ---- a co ma myśleć o Tobie dziewczyna/ dziewica czy też nie ??? TO SAMO!! "Nie jestem dziwką tylko doświadczoną kobieta, która szuka porządnego faceta , ale same męskie dziwki mi się trafiają" Nie pomyślałes o tym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam gdzieś zrozumienie jak z tego powodu w takich związkach jestem nieszczęsliwy. Choć poszukiwanie dziewicy jest całkiem przyjemne. To inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzych mnie jedno dziwi po co i dlaczego probujesz tu komus cos udowodnic? no coz tyle ile osob tyle bedzie teorii na ten temat,skoro Ty wiesz czego chcesz to w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppp
dajcie spokoj, nie szkoda nerwow? przeciez facet wszedl tu tylko was powkurwiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu brzydzę się takimi mężczyznami :O Nigdy nie chciałabym takiego spotkać :( Może będzie ci przykro (choć pewnie nie sądząc po tym co piszesz) ale powiem ci, że ty nigdy nie będziesz szanowal swojej kobiety, choćby była piękna, dobra, mądra i dziewica :O Po prostu nie nauczono cię w domu szacunku dla drugiej osoby, zostaleś wychowany na egoistę, płytkiego , prostego chłopaczka, infantylnego i naiwnego, który nie umie sobie poradzić z kobietami wiec wybrał absurdalny wyznacznik...Żal mi ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci powiem...
co to znaczy przyjemne poszukiwanie dziewicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze??jestes poprostu zalosny i masz zasciankowe poglady no i do tego jak dla mnie jestes juz zuzyty...w koncu nie jestes prawiczkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie w każdej dziedzinie istnieje pełne równouprawnienie, zarówno mężczyźni i kobiety czego innego oczekują od siebie. Facet nie wymaga aby laska zapewniła mu poczucie bezpiczeństwa a kobiety najczęsciej nie szukają prawiczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie w tych czasach kobieta potrafi sama zadbac o swoje bezpieczenstwo...no ale taki ktos jak ty tego nie moze zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do poszukiwania przez kobiety prawiczków to naprawdę myślicie że jakiejkolwiek kobiecie zależy na prawictwie swojego faceta tak jak mi czy innym facetom na dziewictwie mojej przyszłej żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×